Esileht - Ajaloo, arheoloogia ja kunstiajaloo keskus - AAK kontaktid

Anu Mänd juhataja, vanemteadur +372  M-415 anu.mand....at....tlu.ee
Kersti Markus professor, vanemteadur +372  M-323 kersti.markus....at....tlu.ee
Marek Tamm professor, vanemteadur +372 619 9546 M-307 marek.tamm....at....tlu.ee
Karsten Brüggemann professor, vanemteadur M-404 karsten.bruggemann....at....tlu.ee
Ants Hein vanemteadur +372  M-417 ants.hein....at....tlu.ee
Magnus Ilmjärv vanemteadur M-402 magnus.ilmjarv....at....tlu.ee
Aivar Jürgenson vanemteadur M-402 aivar.jurgenson....at....tlu.ee
Inna Jürjo vanemteadur +372  M-410 inna.jurjo....at....tlu.ee
Tiina Kala vanemteadur M-417 tiina.kala.01....at....tlu.ee
Toomas Karjahärm vanemteadur M-407 toomas.karjaharm....at....tlu.ee
Krista Kodres vanemteadur M-417 krista.kodres....at....tlu.ee
Juhan Kreem vanemteadur M-417 juhan.kreem....at....tlu.ee
Ivar Leimus vanemteadur M-417 ivar.leimus....at....tlu.ee
Marika Mägi vanemteadur +372  M-411 marika.magi.01....at....tlu.ee
Maie Pihlamägi vanemteadur +372  M-407 maie.pihlamagi....at....tlu.ee
Aivar Põldvee vanemteadur M-417 aivar.poldvee....at....tlu.ee
Priit Raudkivi vanemteadur M-416 priit.raudkivi....at....tlu.ee
Erki Russow vanemteadur M-410 erki.russow....at....tlu.ee
Arvi Haak teadur M-417 arvi.haak....at....tlu.ee
Villu Kadakas teadur +372  M-411 villu.kadakas....at....tlu.ee
Linda Kaljundi teadur, Keskaja keskuse juht +372  M-415 linda.kaljundi....at....tlu.ee
Ulrike Plath professor, Keskkonnaajaloo keskuse juht M-409 ulrike.plath....at....tlu.ee
Kaarel Vanamölder Keskkonnaajaloo keskuse juhi assistent M-409 kaarel.vanamolder....at....tlu.ee