Esileht - Avatud akadeemia - Koolitus - Koolituskalender

Koolituskalender

Tutvu kõigi avalike koolitustega koolituskalendris.

Küsi pakkumist koolitus....at....tlu.ee või võta ühendust koolitusvaldkonna esindajaga: 

NimiFookusvaldkondTelefonE-post
Elina Tahvel kultuurilised kompetentsid +372 640 9289, 509 0216 elina.tahvel....at....tlu.ee
Marika Kutškova
ühiskond ja avatud valitsemine +372 6409 456 marika.kutskova....at....tlu.ee
Katrin Kuusik digi- ja meediakultuur (film, meedia, kunst) +372 619 9908 katrin.kuusik....at....tlu.ee
Liina Kirsipuu
digi- ja meediakultuur (informaatika, infoteadus) +372 640 9421
liina.kirsipuu....at....tlu.ee
Katrin Soidra-Zujev terve ja jätkusuutlik eluviis +372 639 1751 katrin.soida-zujev....at....tlu.ee
Reili Pae haridusuuendus +372 619 9857 reili.pae....at....tlu.ee
Riina Stahl haridusuuendus (noorsootöö, andragoogika, eripedagoogika) +372 619 9774 riina.stahl....at....tlu.ee
Heli Kaldas terve ja jätkusuutlik eluviis (Haapsalu kolledž) +372 472 0249 heli.kaldas....at....tlu.ee
Merle Vallner haridusuuendus (Rakvere kolledž) +372 324 3005 merle.vallner....at....tlu.ee
Võta meiega ühendust
Avatud akadeemia üldkontakt: Leia Tallinna Ülikool sotsiaalmeediast:
Telefon: 640 9379
E-post: avatudakadeemia....at....tlu.ee

__thumb_-2-fb_1.png __thumb_-2-you_tube.png __thumb_-2-b-linkedin.png __thumb_-2-twitter_2.png