Esileht - Avatud akadeemia

F2F: Mis võimalused avab Adapter kinnisvara- ja ehitusettevõtjatele?

Toimub: 22.02.2017, kell 11:00-14:00
Koht: Tallinna Ülikool, Narva mnt 29, ruum M-543

F2F.png?resize=203%2C203&ssl=1

“F2F” on Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia seminaride sari, mis avab teadlastele koostöövõimalusi ettevõtete ja teiste asutustega nii Eestis kui ka väljaspool. Ülikooli tänased ja homsed partnerid saavad kuulda teadmusmaailma uusimaid mõtteid – iga kord uued teemad.

Sel korral on F2F sündmuse teemad:

ADAPTER – värav Eesti parimate teadus- ja arendusasutuste pakutavate teenuste, teadmiste ja arendusvõimaluste juurde.
Tervitus: Andres Jõesaar (TLÜ arendusprorektor)

Tervikrenoveerimine puidust moodulpaneelidega.
Targo Kalamees (TTÜ Ehituse ja arhitektuuri instituut)

Radoon siseõhus – millega peaks arvestatama seoses seadusandluses toimuvate muudatustega.
Madis Kiisk (TÜ Füüsika instituut)

Georadari kasutamine kinnisvaraäris - riskide maandamine alates planeerimisest kuni lammutamiseni.
Hannes Tõnisson (TLÜ Loodus- ja terviseteaduste instituut)

Kinnisvara arendus ja maakasutuse planeerimine.
Siim Maasikamäe (EMU Metsandus- ja maaehitus instituut)

Elamute masskohandamine. Uued võimalused kinnisvara projekteerimisel, turunduses ja müügis.
Renee Puusepp (EKA arhitektuuriteaduskond)

Paneeldiskussioon ettevõtjatega: milliseid koostöövõimalusi nähakse ülikoolidega?

Osalema on oodatud kõik huvitatud ettevõtted ja teadlased! Mõttetöö ergutamiseks pakutakse turgutust!

Palume registreeruda hiljemalt 20. veebruariks siin.

Kontakt:
Katrin Männik,