Esileht - Avatud akadeemia

Partnernädala loengud tõid kokku ligi 260 huvilist

03.11.2017

19.-26. oktoobril tähistasime  XX täiskasvanud õppija nädalat (TÕN). Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia ja Eesti Personalijuhtide Ühing PARE korraldasid TÕNi raames teist aastat järjest populaarsust koguva Partnernädala, mil toimusid loenguid ettevõtete töötajatele ja teistele huvilistele. Loenguid viisid läbi Tallinna Ülikooli lektorid, keda tuli kuulama kokku ligi 260 huvilist.

Rääkisime sellest, kuidas nii stressile vastupanuvõime kui psühholoogiline kapital seostuvad efektiivsusega tegevuses ja rahuloluga organisatsioonis, arutlesime reklaami tänaste ilmingute ning arengusuundade üle, tutvustasime lihtsat ja selget eneseväljendust ja seda, kuidas on võimalik iseenese brändi luua. Loengutes tõime praktilisi näiteid, kuidas digitaalsed töövahendid ja tehnoloogia toetavad töökohal õppimist ja arengut.

Loengute ettekannetega saab tutvuda siin.
Partnernädalat toetas ELi rahastatud projekt “TLÜ TEE ehk Tallinna Ülikool kui targa eluviisi eestvedaja".

__thumb_-2-Partnernädal Telias.jpg