Esileht - Avatud akadeemia - Arendus

Arendus

Tallinna Ülikool soovib olla ühiskonnale kasulik, jagades oma teadmust nii Eesti siseselt kui ka rahvusvaheliselt. Erasektori, avaliku sektori ja mittetulundussektori partnerite jaoks on esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga Avatud akadeemia. Avatud akadeemia ülesandeks on vahendada ülikooli teadus- ja arenduskompetentsi, seotud teenuseid ja kontakte ning juhtida ettevõtlusfookusega programme ja projekte.

Ülikool arendab koostöösuhteid kolmel tasandil: õppealane koostöö, arenduskoostöö ja strateegiline koostöö. Esimene tasand on suuresti mitterahaline ja võimaldab partneril/ettevõttel ülikooli tundma õppida. Teise tasandi koostöö aluseks on konkreetne projekt, millel ka selge eelarve ja tähtaeg. Kolmas tasand on pikaajaline ja näeb ette ülikooli ning partneri ühtset arengut ning selle kavandamist.

minip.png 

Koostöösuhete arendamisel keskendume Tallinna Ülikooli viiele fookusvaldkonnale: haridusuuendus, digi- ja meediakultuur, kultuurilised kompetentsid, terve ja jätkusuutlik eluviis, ühiskond ja avatud valitsemine. 


Võta meiega ühendust: arendus....at....tlu.ee või telefonil 6409379