Esileht - Avatud akadeemia - Arendus - Ettevõtlus - STARTERcreative

STARTERcreative

STARTERcreative – ideest ärimudelini, sügis 2017

Tallinna Ülikool, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Estonian Business School, Eesti Ettevõtluskõrgool Mainor
 

Mida pakume?
 • Tasuta kolmekuine loomeettevõtluse äriideede arendusprogramm väärtusega 5000 eurot
 • Praktilised töötoad
 • 50+ mentorit ja valdkondlikku eksperti
 • Diplom või tõend programmi läbinutele
 • 8 ülikooli kombineeritud teadmised
 • Sündmused ja networking
 • Erinevad auhinnad programmi partneritelt
 • Varasem ettevõtluskogemus pole vajalik
   
Kellele?
 • Tudengitele ja õpilastele (ülikoolid, kõrgkoolid, kutsekoolid, gümnaasiumid)
   
Programmi kava

 
19. september: STARTERcreative KICK OFF. Loomemajanduse väljakutsed, ärimudelid ja eripärad. Ideede tutvustamine ja meeskondade loomine.

20. september: Juhtimine ja meeskonnatöö. Kuidas meeskonnad toimivad? Mis võib minna valesti ja mis kasu on juhtimisest? Meeskondade loomise teine sessioon.

26. september: Kuidas luua ärimudeleid? Mis on ärimudeleid? Mis kasu neist on? Millised on ärimudeli komponedid ja kuidas nad tervikuks kokku panna?

27. september: Kuidas koostada väärtuspakkumist? Kes on meie klient? Mida me talle pakume? Ning kuidas seda õigesti kirja panna?

10. oktoober: Prototüüpimise ja disaini töötuba. Milline näeb välja toote- ja teenuse arenduse protsess? Milliseid töövahendeid selleks kasutada?

26. oktoober: Idufirmade kiirkohting. Suurim mentordamissündmus Eestis. Tule ja vestle enam kui 50 eksperdiga ja küsi tagasisidet oma ideele.

31. oktoober: Turunduse ja müügi põhitõed. Alustavatel ettevõtetel on harva piisavalt ressursse oma idee ehitamiseks. Kuidas saada nähtavust, kui su eelarve on null. Kuidas teha müüki, kui keegi ei tunne sind?

6. november: Alustava ettevõtte rahastamine. Mida pead teadma rahaasjadest, kui hakkad ehitama oma esimest ettevõtet? Raamatupidajat pole esimese hooga vaja palgata, kuid on mõned põhitõed, mida tuleks meeles pidada.

20. november: Intellektuaalomand ja juriidilised küsimused. Mida peab alustav ettevõtja teadma intellektuaalomandi ja juurdiiliste küsimuste kohta?

21. november: Liftikõne koolitus. Kuidas esitleda oma ideed inimestele, kes sind ei tunne? Kuidas võita neid enda poolele ja teha neist toetajad, kliendid või investorid?

6. detsember: STARTERcreative Demo Day. Esitle oma ideed ekspertidest koonevale žüriile ja võida erinevaid auhindu programmi sponsoritelt.

 

Kontakt: Marek Mühlberg, marekm....at....tlu.ee

Registreerumine: www.starteridea.ee

Detailne programm (sh toimumise kohad ja esinejad): www.starteridea.ee/STARTERcreative/