Esileht - Avatud akadeemia - Arendus - Programmid ja projektid - Startup Passion in Baltic Sea Region

Startup Passion in Baltic Sea Region

Märtsis 2016 algas rahvusvaheline arenguprogramm Startup Passion in Baltic Sea Region, mille eesmärgiks on tuua ettevõtlusmaailma edukate teadmised ning kogemused noorte ja ettevõtlike üliõpilasteni.

Tule ja arenda oma ideest korralik äriprojekt ja seda kohe rahvusvahelistes meeskondades - projekti viivad ellu partnerid Soomest, Lätist ja Eestist.

Programmi vahendid lubavad arendada ideed seni, kui see on valmis investoritele esitamiseks. Registreerimine programmis osalemiseks kestab veebruarist märtsini, koolitusprogramm ise - aprillist juulili.

Kellele ja kuidas

Start Up Passion on mõeldud kõigile, kes soovivad rahvusvahelises meeskonnas äriideid arendada. Kandideerida on võimalik nii juba valmis meeskonnaga kui ka üksi, juba olemasoleva ideega või ka ilma. Häkatonil, mis toimub 8.-10. märtsil, aitavad mentorid leida kõigile osalejatele sobiva idee või meeskonna.

Start Up Passion projektis osalemine koosneb viiest etapist:

HÄKATON - 24h väljakutse leida idee, mis kasvaks tulevikus edukaks äriideeks.

KICK OFF - 3-päevane koolitus, mis aitab oma ideed arendada järgmisele tasemele. Õpitakse, mis on innovatsioon, ärimudeli disain ja prototüüpimine.

PIT STOP - ühepäevases online töötoas õpitakse, kuidas vormida toodet või teenust, mis vastab turu vajadustele, ning tegeletakse ärimudeli valideerimisega.

BOOTCAMP - 5-päevase laagri eesmärk on arendada idee nii kaugele, et see oleks valmis avalikkusele tutvustamiseks.

ÄRIIDEEDE VÕISTLUS - laagri 10 parimat meeskonda saavad võimaluse osaleda äriideede võistlusel ja võita väärtuslik auhind. Rahvusvaheline žürii hindab meeskondade arengut ja annab nõu, kuidas viia oma ideed turule.

Mis saab edasi?

Arenguprogrammi tulemusena meeskonnad arendanud oma äriidee nii kaugele, et neil on valmis toote või teenuse prototüüp ja nad on testinud seda kliendi peal. Pärast arenguprogrammi läbimist jätkavad meeskonnad soovi korral individuaalses mentorlusprogrammis "From Business to Success" ning äriideede võistluses.

Selle aasta ajakava

Häkaton Lätis 8.-10. märtsil 2017

Kickoff Soomes 5.-7. aprillil 2017

PitStop (online) 27. aprillil 2017

Bootcamp Lätis 26.-30. juunil 2017

TÄHTIS:
- kõik koolitused ja mentorlusteenused on TASUTA.
- osalemisega seotud sõidu- ja majutuskulusid kaetakse programmi poolt;
- programmis osalemise eest SAAB AINEPUNKTE.

Tutvu programmiga SIIN

Kui on küsimusi, julgelt võtta ühendust Eesti projektijuhiga: Olesja Rotar, olesjab....at....tlu.ee, 5137 029.

Programmi partnerid on:
Tallinna Ülikool
Stockholm School of Economics (SSE Riia)
Regionaalse Arengu Agentuur Cursor OY (Soome)
South-Eastern University of Applied Science (Soome)

Projekti toetab Kesk-Läänemere Programm 2014-2020.

__thumb_-2-startuppassion.jpg

__thumb_-2-flag.jpg