• Tunnustati teadustööde riikliku konkursi parimaid

06.12.2017 09:54

5. detsembril autasustati Tartus, Haridus- ja Teadusministeeriumi saalis üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi parimaid. Üle anti riiklikud preemiad, Eesti Teaduste Akadeemia presidendi eripreemiad ning tänavu esmakordselt ka Sotsiaalministeeriumi eripreemiad.

Loe edasi
  • Eestis valminud magistrifilm "Roof Knocking" võitis Kairo filmifestivali auhinna

04.12.2017 13:52

Eestis valminud araabiakeelne Kino Eyes ühisõppekava magistrifilm "Roof Knocking" võitis preštiizikal Kairo rahvusvahelisel filmifestivalil Youssef Chahine'i nimelise parima lühifilmi auhinna.

Loe edasi
  • Tallinna Ülikool kohtub ettevõtjatega Koostööfestivalil.

27.11.2017 15:07

Teisipäeval, 28. novembril algab juba kolmas Koostööfestival, mis toob kokku Eesti teadlased ja innovatsioonist huvitatud ettevõtjad. Tallinna Ülikool esineb üritusel viie liftikõnega ja viib läbi ühe näidiskoolituse.

• Virtuaalreaalsus Brüsselis

24.11.2017 09:45

Tallinn Music Week viis koostöös MEDITiga Euroopa Liidu Nõukogusse uudse virtuaalreaalsuse projekti ning tutvustas kultuuri rolli positiivse muutuse algatajana ühiskonnas

• PÖFFi programm „Teadus360“ toob teaduse kinoekraanile

17.11.2017 10:15

Teadusagentuur koostöös Pimedate Ööde filmifestivaliga pakub Just Filmi raames programmi „Teadus360“. Nädala jooksul näidatakse visuaalselt võimsaid dokumentaalfilme Tallinna ja Tartu kesklinna kinodes ning toimuvad vestlused (teadus)ajakirjanike ja teadlaste vahel. Filmi "Sinine" arutelus arutleb ka meie doktorant Arko Olesk.

• PÖFF Shorts lühifilmid BFMis ja mujal

15.11.2017 16:31

Filmisõprade poolt palavalt armastatud Animated Dreamsi ja Sleepwalkersi programmid jätkavad tänavu käsikäes uue kärgfestivalina PÖFF Shorts, mille missioon on tuua vaatajateni kõige värskemad tipptasemel lühi- ja animafilmid igast maailma nurgast.

• BFMi „Säde“ ja „Pobeda“ Poola filmifestivali võistlustules

15.11.2017 10:25

Kaks Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi filmi – „Säde“ ning „Pobeda“ – osalevad rahvusvahelise filmifestivali Camerimage tudengifilmide võistlusprogrammis, kuhu on välja valitud 22 filmi. Tänavu 25. korda korraldatav Camerimage leiab aset 11.–18. novembril Poolas.

Loe edasi
  • Vaata järgi: konverents looduspõhistest lahendustest

25.10.2017 10:27

24.-26. oktoobril toimus Tallinna Ülikoolis Eesti Euroopa Liidu eesistumise keskkonna prioriteedile, ökoinnovatsioonile, pühendatud konverents „Looduspõhised lahendused: innovatsioon igapäevaseks“.

Laen uudiseid...