• Tallinna Ülikool sai juurde 26 uut doktorit

20.10.2017 12:42

Reedel toimus Tallinna Ülikoolis doktorite promoveerimine ja siidisallide üleandmine ametisse valitud professoritele. Viimase aasta jooksul ehk eelmisest promoveerimisest alates kaitses ülikoolis doktorikraadi 26 doktoranti ning ametisse valiti kolm uut professorit.

• Täna esitletakse Katrin Tiidenbergi raamatut

16.10.2017 08:29

Täna, 16. oktoobril kell 16 toimub Viru Keskuse Rahva Raamatus BFMi dotsendi Katrin Tiidenbergi peagi ilmuva raamatu "Ihu ja hingega internetis: kuidas mõista sotsiaalmeediat?" esitlus. Tiidenbergiga vestleb TLÜ sotsioloogiaprofessor Airi-Alina Allaste.

• Eesti Rahva Muuseumis avatakse unenäotemaatikat lahkav transmeedianäitus

12.10.2017 16:17

„Unemosaiik“ sai alguse Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi tudengite lõputööst, juhendajaks Alessandro Nani. Peagi kasvas see suuremaks ühisprojektiks teiste kunstnikega. „Unemosaiik“ võitis Eesti Rahva Muuseumi ideekonkursi „Oma näitus 2017“

Loe edasi
  • Aasta olulisim keskkonnakonverents keskendub looduspõhistele lahendustele

09.10.2017 17:37

24.-26. oktoobril toimub Tallinnas Eesti Euroopa Liidu eesistumise keskkonna prioriteedile, ökoinnovatsioonile, pühendatud konverents „Looduspõhised lahendused: innovatsioon igapäevaseks“. Kõrgetasemelisel konverentsil tutvustatakse loodusest inspireeritud innovaatilisi praktikaid ja teadmisi, mis aitavad lahendada kliimamuutusest ja linnastumisest tekkivat koormust nii linnadele kui looduskeskkonnale.

Loe edasi
  • Teadlane teab? Kas teadus on tõde? (Arko Olesk)

09.10.2017 15:25

Vajadusest elada elu teadmisepõhiselt ja langetada otsuseid teadusele tuginedes räägitakse tänapäeval üha enam. Ulmes maalitakse lugejate silmade ette ühiskondi, mida juhivadki teadlased. Tallinna ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi teaduskommunikatsiooni lektor Arko Olesk nendib aga, et lõplikku tõde ei paku isegi teadus.

• Algas õppekava Kino Eyes 2018/2020 vastuvõtt

09.10.2017 14:44

Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi, Universidade de Lusófona ja Edinburgh Napier University Screen Academy Scotlandi koostöös jätkab juba neljandat aastat ingliskeelne filmikunsti magistriõppekava Kino Eyes.

Loe edasi
  • Mait Agu nimelise tantsustipendiumi pälvisid Jaroslav Galitski ja Virve Kurbel

02.10.2017 16:11

Tänavuse Mait Agu nimelise tantsustipendiumi pälvisid kevadel koreograafia magistrikraadi saanud Jaroslav Galitski ja pikaaegne tantsupedagoog Virve Kurbel.

• Ajakirjandustudengid tutvusid drooniajakirjandusega

02.10.2017 15:16

Ajakirjanduse eriala teise kursuse üliõpilastele pidas 2. oktoobril drooniajakirjandusest loengu fotograaf Sander Ilvest Postimehe toimetusest.

Laen uudiseid...