• Jeremy Kagani intensiivkursus "Töö näitlejaga"

19.05.2017 13:50

Professor Jeremy Kagan, rahvusvaheliselt tuntud filmi- ja telerežisöör viis BFM koolituste formaadis läbi professionaalidele suunatud intensiivkursuse „Töö näitlejaga“

Loe edasi
  • BFMi ristmeedia tudengid korraldavad lõputööde näituse

17.05.2017 13:52

20. mail avatakse Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi ristmeedia tudengite lõputööde näitus „Unemosaiik” Erinevate Tubade Klubis, Tallinnas.

Loe edasi
  • Selgusid digitaalse heliloomingu konkursi võitjad

03.05.2017 11:08

27. aprillil 2017. a selgusid TLÜ BFMi 4. Digitaalse heliloomingu konkursi võitjad. Neid kuulutati välja nagu igal aastal TLÜ BFMi Õpetajakoolituse seminari lõpetuseks. Konkursile laekus sel aastal arvukalt teoseid. Grand Prix võitis konkursil juba mitmel korral (sh 2014 ja 2016 I koht nooremas kategoorias) edukalt osalenud andekas noor helilooja Ehar Kala.

• Kahe ülikooli loomealane koostöö

28.04.2017 15:17

Sel semestril saab teoks koostööprojekt, millist varem ei ole nähtud - BFMi kolmanda kursuse tudengite kahele lõpufilmile mängis muusika sisse ülikooli sümfooniaorkester Martin Sildose juhtimisel, originaalmuusika kirjutasid EMTA tudengitest heliloojad.

• Ülikool tunnustab noori uurijaid

28.04.2017 11:00

28. aprillil tunnustati Õpilaste teadusfestivali raames 2017. aasta parimate õpilaste teadustööde autoreid. Tallinna Ülikooli instituudid ja Haapsalu Kolledž andsid välja kokku seitse eriauhinda. Tunnistused andis üle teadusprorektor Katrin Niglas.

• Digitaalse heliloomingu Grand Prix´ pälvis Ehar Kala

28.04.2017 08:33

Koolinoortele suunatud digitaalse heliloomingu konkursi Grand Prix´ võitis tänavu Tartu Tamme kooli õpilane Ehar Kala teostega On the verge ja Samurai's last sunset. Žürii tõstis Kala puhul eriti esile, et kõige suurema konkurentsiga kategoorias (16-19, tantsumuusika) eristus ta eriliste tämbrite ja rütmikaga, samuti kaasakiskuvate muusikaliste ideedega, mille arengut oli huvitav jälgida.

• Mais on tulemas Püha Jüri päev

25.04.2017 11:17

29. mail toimub juba kuuendat korda Püha Jüri päev, mis on pühendatud filmirežissööri, operaatori, koolipapa ja eestikeelse filmiõppe suurmehe Jüri Sillarti mälestuseks, kuhu on palavalt oodatud kõik tulevased, praegused ning endised filmitegijad. Päeva raames toimuvad erinevad üritused, teiste seas konverents "Filmi lõhn" ning Püha Jüri stipendiaadi väljakuulutamine.

• BFM Laste filmikool käis loomaaias võtetel

12.04.2017 16:45

BFM Laste filmikool käis Tallinna loomaaias filmimas klippe „Kuidas loomaaias mitte käituda“. Klippide eesmärk on selgitada, milline näeb välja loomasõbralik loomaaia külastus.

Laen uudiseid...