Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

BFM osaleb projektis Finest Sounds

22.12.2016

__thumb_-2-finestsounds_logo.JPG

Finest Sounds on Soome-Eesti koostööprojekt, mille eesmärgiks on viia rohkem kvaliteetset Soome ja Eesti muusikat ühte suurematest muusikaturgudest maailmas – Jaapanisse. BFM on üks projekti Finest Sounds partneritest.

Eesmärk saavutatakse eri organisatsioonide koostööl, luuakse uus mudel koostööks muusikasektori ja ettevõtlussektori vahel, et mõlema osapoole nähtavus ja müügid Jaapanis suureneks.

Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut panustab oma loovate tudengitega – BFMis keskendutakse kommunikatsiooniõppes ka kultuuridevahelisele kommunikatsioonile. Lisaks kommunikatsioonitudengitele kaasatakse projekti ka reklaamitudengid. Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituut on aga väga kompetentne Jaapani kultuuri ja keele vallas ning saab samuti projekti tegemistesse kaasatud.

Jaanuarikuus toimub Tallinna Ülikoolis projekti töötuba, kus keskendutakse Jaapani kultuurile ja ettevõtluse tavadele. Oma kogemustest tulevad rääkima Jaapani turul tegutsevad ettevõtted, Jaapani kultuuri ja turu asjatundjad.

Rohkem informatsiooni projekti kohta saab värskelt valminud veebilehelt http://finestsounds.eu/.

__thumb_-2-CB logo RGB smaller.jpg__thumb_-2-EU flag English horizontal RGB.jpg