Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

BFMi ristmeedia tudengid korraldavad lõputööde näituse

17.05.2017

Pressiteade

17.05.2017

BFM-i ristmeedia tudengid korraldavad omanäolise ürituse, põimides muusika- ja kunstielamuse.

20. mail avatakse Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi (BFM) ristmeedia tudengite lõputööde näitus „Unemosaiik” Erinevate Tubade Klubis, Tallinnas. Avapeol astuvad lavale: Mick Pedaja + VJ Alyona Movko, Meisterjaan ning Dj-d Planeet ja DJ Intenso.

Ürituse märksõnaks on unenäomaailm, mis on olnud inspiratsiooniks kogu näituse sisuloomel. Publiku ette tuuakse nelja fiktsionaalse karakteri unenäorännakud läbi erinevate meediumite: digitaalne piltjutustus, liikuvgraafika luuletus, audiovisuaalne koomiks, raamat ning audiovisuaalne installatsioon.

Projekt on valminud koostöös Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemia ning vabakutseliste kunstnikega.

Näitus on juba pälvinud mitmekülgselt publikuhuvi, võites rahvahääletuse Eesti Rahva Muuseumi omanäituse konkursil. ERMis avatakse „Unemosaiik”  suuremal kujul selle aasta septembris.

Kunstnikud: Ann Einberg, Annaliise Kalamees, Joonas Kaustel, Kadri Kivimaa, Eili Lepik, Egle Ehtjen, Tauno Makke, Elis Kitt

Üritus algab 22.00 ja kestab varajaste hommikutundideni.

Piletid enne südaööd 7€, hiljem 10€.

https://www.facebook.com/events/1493625670668710/

__thumb_-2-pilt1.jpg

__thumb_-2-pilt2.jpg

__thumb_-2-pilt3.png