Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

PÖFF Shorts lühifilmid BFMis ja mujal

15.11.2017

Filmisõprade poolt palavalt armastatud Animated Dreamsi ja Sleepwalkersi programmid jätkavad tänavu käsikäes uue kärgfestivalina PÖFF Shorts, mille missioon on tuua vaatajateni kõige värskemad tipptasemel lühi- ja animafilmid igast maailma nurgast.

Ligi 4000 filmi seast välja valitud viie võistlusprogrammi kõrval näitab PÖFF Shorts põnevaid eriprogramme, kus saab näha uusi festivalihitte ja seniavastamata talente, kelle hulgas on ka mitmeid EKA animatsiooniosakonna tudengite töid.

Erinevate Tubade Klubis jätkab 23. novembril juba legendaarseks saanud kohviga laetud Öökino, kus saab varajaste hommikutundideni nautida mõnusalt hullumeelseid komöödiaid, sürreaalset animat ja lühikesi õudusjutte.

Esmakordselt tuleb PÖFFi animaprogrammis esitlusele Taani animaatorite Michelle ja Uri Kranoti ainulaadne VR-installatsioon "Nothing Happens", millest saab osa võtta 24. ja 25. novembril Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis.

Festivali viimasel päeval, 26. novembril on Solarise aatriumis koostöös Eesti Koomiksiseltsiga iga-aastane koomiksilaat. Enda koomiksitega osalemiseks peab eelnevalt registreerima aadressil sildre....at....gmail.com.

Kõikide PÖFF Shortsi seansside piletid on 5€. Sooduspilet üliõpilastele, lastele ja pensionäridele 3.50€. Saadaval on ka piiratud koguses PÖFF Shortsi festivalipass 36€.

Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis toimuvad seansid on tasuta!

FB: https://www.facebook.com/poffshorts/
FB event: https://www.facebook.com/events/283592048820423/

Loe lisa: shorts.poff.ee