Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Koreograafia

Tantsukunst on haruldane oma mitmekesisuses ja individuaalsuses, andes võimaluse väljenduda isikupärases loomingus. Koreograafia õppekava käsitleb erinevaid esteetikaid tantsus, etenduskunstide ajalugu, tantsukompositsiooni, improvisatsiooni ning etenduskunste siduvaid aineid, kus tehakse koostööd nii filmi-, muusika- kui ka kunstitudengitega.

Keda ootame õppima?

Koreograafia erialale ootame eelneva tantsukogemusega inimesi, keda huvitab katsetamine ja loomine läbi tantsukunsti, tantsimise teooria ja praktika süvendatud õppimine, loovtegevus koreograaf-lavastaja ja tantsuõpetajana ning kellel on kutsumus tegeleda laste, noorte ja täiskasvanutega. 2018. aastal ootame eelkõige neid, kes soovivad spetsialiseeruda rahvusliku tantsukunsti õpingutele.

Miks tulla meile õppima?

Meie õppekava annab põhiteadmised pärimustantsust ja rahvuslikust tantsukunstist, anatoomiliselt korrektsest kehatööst läbi traditsiooniliste ja kaasaegsete tantsutehnikate ja -stiilide, tantsuloomisest ja loomemeetoditest. Jätkata on võimalik Eesti ainsal koreograafia magistriõppekaval TLÜ BFM-is.

Eriala omandamist toetav õppekeskkond

2018. aasta sügisest kuni talveni 2020 töötab õppekava ajutiselt asenduspinnal ülikooli lähipiirkonnas, sest valmimas on uus TLÜ loomemaja URSA koos suurepärase Teater Stella, kahe proovisaali ja puhkekompleksiga. Pidevalt on tudengite käsutuses TLÜ õpikeskus, kogu ülikoolilinnaku hooned ja raamatukogu. Koreograafia tudengeid juhendavad Eesti tunnustatud tantsuprofessionaalid ja teoreetikud ning palju toredaid külalisi.

Võta ühendust!
E-post: korfest....at....tlu.ee
Telefon: 5349 4174
__thumb_-2-FB_Tallinn University.png

Balti filmi, meedia, kunstide

ja kommunikatsiooni instituut

__thumb_-2-FB_Tallinn University.png TLÜ koreograafia
__thumb_-2-nool2.jpg Teater Stella __thumb_-2-nool2.jpg
Festival KorFest