Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Koreograafia

Koreograafia õppekava sisuks on praktilised treeningtunnid, erialased seminarid, üldteoreetilised loengud, loometööde ettevalmistamine ja esitlemine. Tantsukunst on haruldane oma mitmekesisuses ja individuaalsuses, andes võimaluse väljenduda isikupärases loomingus. Erialal puututakse kokku erinevate esteetikatega tantsus, kunstide ajaloo, tantsukompositsiooni, improvisatsiooni ning etenduskunste siduvate ainetega. Käsitletakse tantsutehnikate ja -stiilide omandamise metoodikat, õppimis- ja õpetamismeetodeid.

Keda ootame õppima?

Koreograafia erialale sobib loominguline ja eelneva tantsukogemusega inimene, keda huvitab tantsukunsti teooria ja praktika süvendatud õppimine, loovtegevus koreograaf-lavastaja ja tantsuõpetajana ning kellel on kutsumus tegeleda laste, noorte ja täiskasvanutega.

Miks tulla meile õppima?

Eesmärgiks on anda tugev aluspõhi anatoomiliselt korrektsest kehatööst läbi balleti, kaasaegse tantsu (sh traditsiooniliste moderntantsutehnikate ja jazz-tantsu) integreerides antud distsipliine jooga, Pilatese, Alexanderi tehnika ja kinesioloogia praktikumidega; lisaks õppida tundma eesti rahvakultuuri ning kaasaegse tantsukunsti ja kultuuri ilminguid.

Eriala omandamist toetav õppekeskkond

Tudengite kasutada on suurepärane Teater Stella, proovisaal, inviduaalse töö ruum, raamatukogu.

Võta ühendust!
E-post: korfest....at....tlu.ee
Telefon: 5349 4174
__thumb_-2-FB_Tallinn University.png

Balti filmi, meedia, kunstide

ja kommunikatsiooni instituut

__thumb_-2-FB_Tallinn University.png TLÜ koreograafia
__thumb_-2-nool2.jpg Teater Stella __thumb_-2-nool2.jpg
Festival KorFest