Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Suhtekorraldus

Suhtekorralduse eriala saab Tallinna Ülikoolis õppida koos teiste kommunikatsiooniteadustega, eelkõige koos ajakirjanduse ja reklaami, aga ka filmi ja meedia erialaga. Tavapäraste suhtekorraldusoskuste kõrval saavad tudengid esmased teadmised ka audiovisuaalse loo jutustamise jaoks.

Akadeemiline õpe on tasakaalus eriala praktilise poolega ning õppetöösse on kaasatud paljud suhtekorralduspraktikud. Õpingute jooksul teevad tudengid mitmeid praktilisi harjutusi, mis aitavad neil julgemini valitud erialal tööturule siseneda. Lisaks on üliõpilastel võimalus täiendada end vahetusõpilasena meie partnerülikoolides.

Keda ootame õppima?

Soovid mõista, kuidas toimib tänane kommunikatsiooniühiskond, ning soovid ise kaasa rääkida ettevõtete ja ühiskonnaelu korraldamisel? Siis on suhtekorralduse õppekava Tallinna Ülikoolis just õige koht Sinu jaoks.

Ootame tudengiks kandideerima inimesi, kes on innovaatilise ja otsiva vaimuga, tunnevad huvi maailma asjade vastu, oskavad töötada iseseisvalt aga samas leiavad, et koos mõtelda ja tegutseda on mõnus. Eelduseks on avatud meel ja soov mõista erinevaid inimesi, organisatsioone ja ühiskondi ning valmisolek suhelda erinevate spetsialistidega kõikvõimalikelt elualadelt.

Miks tulla meile õppima?

Sellepärast, et meie koolis on Eesti parimad kommunikatsioonipraktikud ja teoreetikud õppimas ja õpetamas. Meie koolis on praktiline õpe toetatud teoreetilise vundameniga ning õppeprotsess toimub loominguliselt ja interaktiivselt. Õppeained kaval on omavahel loogiliselt seotud ja moodustavad interdistsiplinaarse terviku. Valides ühe õppekava spetsialiseerumise suundadest saab tudeng tegelikult omandada tarkusi ka teisel moodulil - valides ühe saad osa ka teisest ja vastupidi. Lisaks kogu instituudi võimaluste pakett kaasaegse meedia, filmi ja kunstide õppimise võimalusega.

Eriala omandamist toetav õppekeskkond

Õpikeskkond BFM-is on rahvusvaheline, meie instituudil on oma õppehoone, TLU kampuse Nova maja, kus on olemas loengu ja seminariruumid, kinosaal ja telestuudio kogu oma detailsusega, kohvik ja vaba ala tudengitele puhkuseks ja õppimiseks.

Koolil on olemas oma raamatukogu ning läbi interenti ja e-raamatukogu saab ligi pääseda värskeimale erialakirjandusele, rääkimata kogu TLU kampuse territooriumil levivast vabast Wifi-võrgustikust.

Kaval käivad õpetamas kolleegid meie partnerite juurest ümber maailma, samuti on tudengil võimalus minna mingiks perioodiks õppima Eesti ja EL stipendiumite toel, et kogeda maailma ja laiendada oma teadmiste paletti.

Lähiaastatel alustatakse teise õppehoone, Ursa maja ehitusega, mille valmimise järel paranevad õpitingimused veelgi, muutes õpivõimalused BFM-s vaieldamatult üheks suurepäraaseks loominguliseks, interdistsiplinaarseks, rahvusvaheliseks ja erialaselt kompetentseks tervikuks.

Meie suhtekorralduse õppekava vilistlasi võib leida peaaegu kõikide Eesti riigiasutuste kommunikatsioonitiimidest, välissaatkondade ja omavalitsuste pressiosakondadest, äri ja kolmanda sektori organisatsioonide juhtkondadest, samuti poliitikast ja heategevusest. Meie lõpetajad on võimelised olukordi ja protsessi strateegiliselt juhtima ning oskavad teha ka meisterlikku käsitööd, mida on vaja näiteks erinevate tekstide kirjutamisel ja ürituste organiseerimisel. Lisaks oskavad kõik meie lõpetajad mõelda ja mõtestada maailma, analüüsides ja vaadates elu erinevatest tahkudest lähtudes.

Võta ühendust!
E-post: linaz....at....tlu.ee
Telefon: 6199 564
__thumb_-2-FB_Tallinn University.png

Balti filmi, meedia, kunstide

ja kommunikatsiooni instituut

__thumb_-2-FB_Tallinn University.png TLÜ Suhtekorralduse õppesuund