Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut - Kuhu edasi?

Kuhu edasi?

BFMi suhtekorralduse õppekava vilistlasi võib leida peaaegu kõikide Eesti riigiasutuste kommunikatsioonitiimidest, välissaatkondade ja omavalitsuste pressiosakondadest, äri ja kolmanda sektori organisatsioonide juhtkondadest, samuti poliitikast ja heategevusest.

Meie lõpetajad on võimelised olukordi ja protsess strateegiliselt juhtima ning oskavad teha ka meisterlikku käsitööd, mida on vaja näiteks erinevate tekstide kirjutamisel ja ürituste organiseerimisel. Lisaks oskavad kõik meie lõpetajad mõelda ja mõtestada maailma, analüüsides ja vaadates elu erinevatest tahkudest lähtudes.

Millistel erialadel võib tööd leida?

Eriala lõpetajad saavad oma teadmisi ja oskusi rakendada organisatsiooni suhtekorraldajate, sisekommunikatsiooni või meediasuhete spetsialistidena.

Edasiõppimisvõimalused

Õpingute jätkamisel magistritasemel on suhtekorralduse bakalaureuse eriala lõpetanutele loogiliseks valikuks meie instituudi kommunikatsiooni magistriastme õppekava (õppetöö toimub eesti keeles) või kommunikatsioonijuhtimise magistriastme õppekava (õppetöö toimub inglise keeles). Samuti on võimalik õpinguid jätkata teistel Tallinna Ülikooli osaliselt või täielikult avatud magistriõppekavadel.