Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

KorFest: „Ilmsi unes“ ja "Lõkkel"

Toimub: 23.03.2018, kell 18:00-19:30
Koht: ERMi teatrisaal

__thumb_-2-Korfest_FB_event_1920x1080(1).jpg

KorFest18 esitleb: Kerstin Vnukova "Ilmsi unes" ja Liise-Marie Valgi "Lõkkel"

Piletid müügil Piletilevis

Kerstin Vnukova "Ilmsi unes"


Pühad. Kas tead, kust pärinevad igal aastal tähistatavad pühad? Miks neid tähistatakse? Millisteks on need muutunud tänapäeva tarbimisühiskonnas? Kas detsembrikuu värvilisest sitsist-satsist piisab, et inimesed ei tunneks ennast üksikuna ja mahajäetuda?
Hirm jälitamise ees. Mis juhtub, kui sind jälgitakse mitte kaamera kaudu kuskil kaugel, vaid siin samas, praegu, sinu toas? Kuidas hirmust lahti saada? Kas loodad, et prints valgel hobusel päästab sind või vaatad probleemile silma iseseisvalt?
Sulle ei meeldi, mis toimub päris elus, meeldib vaid unistada oma ideaalmaailmast. Kas lepid reaalsusega või põgened unistustesse?
Kutsun teid kaasa mõtlema nendel teemadel. Kui olete väsinud mõtlemisest, siis tulge lihtsalt vaatama ilusat liikumist ja nautima mõnusaid jazzirütme.

Tantsijad: Aneta Varts, Allar Valge, Sandra Põld, Richard Beljohhin, Maria Maandi, Markus Aru, Maarja Eliisabet Roosalu, Marko Reitalu, Daniil Volkov
Valguskunstnik: Marita Keskküla
Kostüümikunstnik: Silvia Sigrid Sillaots
Helikujundaja: Haendel Gabriel Guerrero Solis
Juhendaja: Heili Einasto

Liise-Marie Valgi "Lõkkel"

Mis juhtub, kui kaks erinevat kokku saavad? See on lavastus alati korduvast ja ikka erilisest. Nii pööriöös kui ka armastuses on alati olnud midagi salapärast, rõõmsat ja kurba. Põline on ikka kohtunud nüüdsega. Nii ka selles lavastuses.

Lavastuses on ühendatud moderntantsu ja pärimustantsu elemente, et näha ja näidata mõlemat uuest ja veidi tavapäratust vaatenurgast.

Tantsijad: Ingrid Elsa Mugu, Maarja Eliisabet Roosalu, Kirsi Mari Lepik, Lisanna Tälli, Rando Luik, Richard Ploompuu.
Valguskunstnik: Marita Keskküla
Muusika: Maarja Nuut
Juhendaja: Sille Kapper