Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut - Kuhu edasi?

Kuhu edasi?

Silmapaistvad vilistlased

Alvar Jaakson - UTOPIA loovjuht; Kent Raju - KALA RUUDUS loovjuht, partner, raamatu "Reklaamitrikk" autor; Magnus Lužkov - OPTIMIST Grupp, magager; Alvar Lonks - TABASCO loovjuht; Alar Pink - end. TERE ja AS KALEVi turundusjuht, TLÜ doktorant; Indrek Viiderfeldt - TABASCO loovjuht; Sven Luka - IMAGINE loovjuht.

Millistel erialadel võib tööd leida?

Kui soovid siirduda tööle, siis juba 20-aastase kogemuse aluselt võime väita, et meie õppekava lõpetajad leiavad tööd reklaamiagentuurides, eraettevõtetes, riigiasutustes või organisatsioonides esindusspetsialistide või nõunikena ja meediaettevõtete reklaamispetsialistidena.

Enamik meie vilistlastest on asunud erialasele tööle Eesti reklaamiagentuurides ja -ettevõtetes ning rõõmustavalt palju võib nende nimesid leida iga-aastase loovusfestivali Kuldmuna reklaamiauhindade nominentide hulgast.

Edasiõppimisvõimalused

Kui soovid õpinguid jätkata, siis on kõige erialalähedasemaks valikuks Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni avatud magistrikavad, lisaks on võimalik õpinguid jätkata paljudel osaliselt avatud õppekavadel ja kõikidel avatud magistriõppekavadel aga ka näiteks magistriõppes TLÜ partnerülikoolides välismaal.

Üldiselt öeldes – kõik sõltub õppija enese soovidest ning initsiatiivist.