Uudised

 • Kahe ülikooli loomealane koostöö

  28.04.2017 15:17

  Sel semestril saab teoks koostööprojekt, millist varem ei ole nähtud - BFMi kolmanda kursuse tudengite kahele lõpufilmile mängis muusika sisse ülikooli sümfooniaorkester Martin Sildose juhtimisel, originaalmuusika kirjutasid EMTA tudengitest heliloojad.

  Loe edasi
 • Ülikool tunnustab noori uurijaid

  28.04.2017 11:00

  Täna, 28. aprillil tunnustatakse Õpilaste teadusfestivali raames 2017. aasta parimate õpilaste teadustööde autoreid. Auhinnad annab üle teadusprorektor Katrin Niglas.

  Loe edasi
 • Digitaalse heliloomingu Grand Prix´ pälvis Ehar Kala

  28.04.2017 08:33

  Koolinoortele suunatud digitaalse heliloomingu konkursi Grand Prix´ võitis tänavu Tartu Tamme kooli õpilane Ehar Kala teostega On the verge ja Samurai's last sunset. Žürii tõstis Kala puhul eriti esile, et kõige suurema konkurentsiga kategoorias (16-19, tantsumuusika) eristus ta eriliste tämbrite ja rütmikaga, samuti kaasakiskuvate muusikaliste ideedega, mille arengut oli huvitav jälgida.

  Loe edasi
 • Mais on tulemas Püha Jüri päev

  25.04.2017 11:17

  29. mail toimub juba kuuendat korda Püha Jüri päev, mis on pühendatud filmirežissööri, operaatori, koolipapa ja eestikeelse filmiõppe suurmehe Jüri Sillarti mälestuseks, kuhu on palavalt oodatud kõik tulevased, praegused ning endised filmitegijad. Päeva raames toimuvad erinevad üritused, teiste seas konverents "Filmi lõhn" ning Püha Jüri stipendiaadi väljakuulutamine.

  Loe edasi
 • BFM Laste filmikool käis loomaaias võtetel

  12.04.2017 16:45

  BFM Laste filmikool käis Tallinna loomaaias filmimas klippe „Kuidas loomaaias mitte käituda“. Klippide eesmärk on selgitada, milline näeb välja loomasõbralik loomaaia külastus.

  Loe edasi
 • BFMis toimus noorte dirigentide konkurss

  10.04.2017 11:18

  6. aprillil toimus järjekordne noorte dirigentide konkurss, mis oli pühendatud Mart Saare 135. sünniaastapäevale. Kavas oli kahe eriilmelise koorilaulu juhatamine, kohustuslikuks lauluks sel aastal oli M. Saare "Ketramas" või "Oh, kodumaa", teise laulu valis üliõpilane koos õppejõuga ise.

  Loe edasi
 • XII noorte laulupeo solistikonkursi võitis TLÜ Sümfooniaorkestri II viiul

  21.03.2017 09:53

  Eeloleval suvel toimuval XII noorte laulupeol astub segakooride ees lavale 19-aastane Indra-Mirell Zeinet, kes võitis laulupeo solistikonkursi. Ta esitab ühena neljast solistist Alo Mattiiseni ja Jüri Leesmenti laulu “Isamaa ilu hoieldes”. Indra-Mirell kuulub muuhulgas ka Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestrisse ja laulab BFMi segakooris.

  Loe edasi
 • Elutööpreemia Tiina Hiobile

  19.03.2017 12:17

  Tänavusel Kuldmunade jagamisel ehk reklaami, turunduse ja parimate PR-praktikate auhinnagalal tuli rõõm Tallinna Ülikooli eriti väärikal moel: elutöö preemiaga pärjati unikaalse reklaami ja imagoloogia õppekava looja, kommunikatsiooniõppe arendaja ja tudengite poolt palavalt armastatud reklaamiteooria lektor Tiina Hiob.

  Loe edasi

Laen uudiseid...