Esileht - Digitehnoloogiate instituut

Digitaalsed õpimängud

Viimasel kümnendil on personaalarvutite, tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutamine ning levik maailmas väga kiiresti laienenud. Seoses sellega on kiirelt kasvanud eelkõige kommerts- ehk meelelahutusliku suunitlusega mängude arendamine ning müük. Mängude arendamisega tegelevate firmade käibed löövad järjest uusi rekordeid ning turuväärtused kasvavad jõudsalt, kuid järjest enam on puudu kvalifitseeritud tööjõust. Paraku on tahaplaanile jäänud haridusvaldkonna mängud ning napib ka professionaale, kes oskaksid hariduslikel eesmärkidel uusi õpimänge luua ning nende kasutamist õppetöös juurutada.

Keda ootame õppima?

Ootame õppima eelkõige tänaseid ja tulevasi õpetajaid, disainereid ning arendajaid, aga ka kõiki teisi, kes soovivad, et õppimine oleks põnev ja kaasahaarav ning lapsed koolis õnnelikumad.

Magistriõppesse võivad kandideerida kõik, kellel on bakalaureuse- või rakenduskõrgharidusõppe akrediteeritud õppekava alusel omandatud kõrgharidus või vastav kvalifikatsioon.

Miks tulla meile õppima?

Tallinna Ülikooli unikaalsuseks on didaktika, haridustehnoloogia ja IKT-kompetentside olemasolu. Siiani on mängude loomist õpetatud eelkõige just rakenduskõrgkoolides ning domineerivaks suunaks on programmeerimine.

Meie eeliseks on ka haridusvaldkonna tundmine ning hariduslike eesmärkide täitmiseks vajalike teadmiste olemasolu. Arvestades, et baltimaades ja skandinaavias analoogsed õppekavad puuduvad on Tallinna Ülikool innovaatilise suuna teenäitajana vastutusrikkas rollis.

Vaata, mis üldse on tõsimäng:

Eriala omandamist toetav õppekeskkond

Võta ette virtuaaltuur meie ülikoolilinnakus!

  • Ülikoolil on vajaliku tarkvaraga varustatud arvutiklassid, kuhu on võimalik ka väljaspool regulaarset õppetööd aegu broneerida. 
  • Raamatukogu asub ülikooliga samas majas
Võta ühendust!

Digitehnoloogiate instituut:
Kristi Oikimus, õppenõustaja ja -spetsialist
E-post: kristi.oikimus....at....tlu.ee
Telefon: 640 9384
Õppekava kuraator:
Martin Sillaots, tõsimängude lektor
E-post: martin.sillaots....at....tlu.ee
Telefon: 640 9355
__thumb_-2-FB_Tallinn University.png TLÜ Digitehnoloogiate instituut


Olulised faktid

Õppetase: magistriõpe

Õppevorm: tsükliõpe

Õppe kestus: 2 aastat

Õppekeel: inglise

Tasuline õpe

Vastuvõtu ajakava

  • 25. juuni - 4. juuli: Avalduste esitamine infosüsteemis SAIS
  • 7.-12. juuli: Sisseastumiseksamid
  • 14. juuli: Avalikustatakse vastuvõetute nimekirjad
Loe veel