Esileht - Digitehnoloogiate instituut - Õppetöö

Õppetöö

Seminaritööde kaitsmine

Seminaritööde kaitsmine toimub 28. novembril ja 5. detsembril. Ajakavaga saab tutvud siin.

Arvutialaste pädevuste testimine 2017

Sügissemestri vahenädalal toimunud testimise tulemused on leitavad siit

Arvutiklasside vabakasutusajad

S-303 ja S-244 klass on tudengitele avatud iseseisvate tööde tegemiseks alates 10. septembrist kuni 17. detsembrini 2017, pühapäeviti kell 10:00-18:00. 

Eeskirjad ja vormid

Tallinna Ülikoolis reguleerivad tegevusi nii üleülikoolilised kui ka instituudi poolt välja antud eeskirjad ning avalduste/taotluste vormid leiad siit.

Üliõpilastööde register

Link üliõpilaste akadeemiliste tööde teemade registrile.

Infoteaduste uurimustööde teemad

Uurimustööde teemadega saate tutvuda siin.

Kursuseprogrammid

Digitehnoloogiate instituudi kursuseprogrammid on leitavad siit.

Õppematerjalid õppetasemeti
Statistika loenguvideod DVD-el

Valmisid videosalvestuste komplektid Katrin Niglase mitmemõõtmelise statistika kursusest! Nii neid, kui ka varem valminud andmeanalüüsi kursuste sisu katvaid videosalvestuste DVD-sid saavad kõik huvilised osta Digitehnoloogiate instituudist (A-431) nii ühe plaadi kaupa, mis käsitleb huvipakkuvat teemat või kogu kursust katva komplektina.

Digitehnoloogiate instituudi DreamSpark portaal

DreamSpark tooteprogrammi raames on võimalik legaalselt ja tasuta allalaadida ning kasutada Microsoft'i pakutavat tarkvara.
Täpsema nimekirja pakutavast tarkvarast leiate DreamSpark portaalist. DreamSpark tooteprogrammiga on õigus ühineda kõigil tudengitel, kes võtavad vähemalt 1 EAP väärtuses TLÜ Informaatika instituudi aineid. DreamSpark tooteprogrammiga ühinemiseks saatke e-mail aadressil: tanel.toova[at]tlu.ee