Esileht - Digitehnoloogiate instituut

Rahvusvaheline haridustehnoloogia konverents EC-TEL 2017

Toimub: 12.09.2017, kell 08:30 - 15.09.17 17:30
Koht: Tallinna Ülikool

11.-15. septembril toimub Tallinna Ülikoolis kaheteistkümnes Euroopa haridustehnoloogia konverents "European Conference on Technology-Enchanced Learning", mille keskseks teemaks sel aastal on digitaalne õpianalüütika. Konverents toob kokku teadlased, praktikud, ettevõtjad ning seadusloome esindajad kaardistamaks digitaalse õpianalüütika hetkeseisu ning arutamaks väljakutseid andmete kasutamisvõimalustest haridustehnoloogias.

Üha suurenev andmete hulk, mida õpikeskkondadest, nutiseadmetest ning aktiivsusmonitoridest koguda saab, pakub mitmeid uusi võimalusi õppimise ja õpetamise käsitlemiseks. Need andmed pakuvad uut teavet õppimise kohta laiemalt ja individuaalsete ning grupipõhiste õppimisprotsesside kohta. Digitaalne õpianalüütika võimaldab pakkuda 21. sajandile kohast, andmetel põhinevat haridust.

Konverentsil uuritakse millistel viisidel saab kasutada andmeid erinevate õppimisviiside muutmiseks ja tõhustamiseks. Samuti uuritakse konverentsil, milliseid andmete kogumise meetodeid tulevikus tehnoloogiapõhisel õpetamisel kasutada.

Täpsem info konverentsi kodulehel.

Lisaküsimuste korral palume pöörduda e-posti aadressil: ec-tel....at....tlu.ee