Esileht - Digitehnoloogiate instituut

eVent - digiinnovatsioon hariduse ja õppimise toetajana

Toimub: 29.05.2018, kell 13:00-17:00
Koht: Tallinna Ülikool

29. mail toimub Digitehnoloogiate instituudi Haridustehnoloogia keskuse traditsiooniline esitluspäev eVent, mida esmakordselt korraldatakse koostöös Haridusteaduste instituudi Haridusuuenduse tippkeskusega.

eVenti keskne teema sel aastal on digiinnovatsioon hariduse ja õppimise toetajana ning eesmärk on tutvustada CEITER projekti raames välja töötatud praktilist tööriistakasti, mis on eelkõige suunatud andmete kogumisele ja õpianalüütika rakendamisele koos uudsete õppimise- ja õpetamise praktikatega.

Esitlused aitavad nii ülikooli õppejõul, teadlasel, õpetajal koolist või lasteaiast ning poliitikakujundajatel mõista, kuidas projektide raames välja arendatud teaduspõhised tööriistad võimaldavad viia ellu  ning kasutada uutmoodi õppimis- ja õpetamispraktikaid ning millist kasu saavad erinevad osapooled. Tööriistade läbivaks ühisosaks on õpianalüütika, millega Tallinna Ülikoolis on tegeletud viimased paar aastat ning eVenti raames on hea võimalus anda ülevaade senistest töödest uudses valdkonnas.

Lisaks läbivale teemale õpianaüütika, mis toetab õppimist tehnoloogia abil, saavad osalejad ülevaate viimase aasta huvitavamatest üliõpilastöödest ja uutest DT teadus- ja arendusprojektidest laiemalt. Olete kõik oodatud osalema Astra foorumisse.

Täpsem ajakava ja registreerimine htk.tlu.ee/event

Registreeru üritusele