Esileht - Haridusteaduste instituut

Mitme aine õpetaja

Eesti kool, meie õpetajad ja õpilased kuuluvad maailma tippu - seda näitasid 2016. sügisel avaldatud PISA-testi tulemused. Tule ja ole osa sellest saavutusest - õpi mitme aine õpetajaks! Olgu sinu kireks eesti keel, inglise keel, matemaatika, loodusained või midagi muud - sellel õppekaval saad suurepärased teadmised erinevates õppeainetes hakkama saamiseks ning kujuned väärtustatud professionaaliks, kes suunab Eesti tulevikku järgnevate kümnendite jooksul.

Keda ootame õppima?

Õppima ootame pedagoogika õppekava läbinud inimesi. Samuti võivad tulla kõik, kellel bakalaureusekraad või sellele vastav kvalifikatsioon ning varasemate ülikooliõpingute ajal on läbitud kursuseid õpetatavatest ainetest kahe kõrvalerialaga õpetaja puhul kahes aines kokku vähemalt 60 EAP mahus. Õpetajakoolitus sobib­ tudengikandidaadile, kes on huvitatud haridusprobleemidest ning kellel­ on soov ja eeldused töötada üldhariduskooli õpetajana. Õppijalt eeldame selget kutseorientatsiooni, põhjendatud soovi töötada laste ja noortega, eetilisust ning empaatiavõimet.

Miks tulla meile õppima?
  • Mitme aine õpetaja üliõpilane omandab nii ainealased oskused kui ka laia kasvatus­teadusliku ettevalmistuse õppija tundmiseks ja tema arengu toetamiseks. 
  • Õppekava raames areneb üliõpilane ise ja temas kujuneb valmidus ­õppida pidevalt.
  • Üldhariduskooli mitme aine õpetaja ettevalmistus omandatakse mitmel ­astmel. Õppimist tuleks alustada pedagoogika või vähemalt ühe üldhariduskoolis õpetatava aine õppimisest bakalaureusetasemel, see­järel jätkata õpinguid mitme aine õpetaja õppekava järgi magistritasemel.
  • Meie õppejõud on oma ala tipud. 
Võta ühendust!
Haridusteaduste instituut:
E-post: vastuvott.haridus....at....tlu.ee
Telefon: +372 619 9700  
Õppekava kuraator:
Jüri Kurvits, õpetajakoolituse õppekavade arendusjuht
E-post: juri.kurvits....at....tlu.ee
Telefon: +372 640 9424
__thumb_-2-FB_Tallinn University.png TLÜ Haridusteaduste instituut __thumb_-2-as our students_Tallinn University.png Küsi meie üliõpilastelt!
__thumb_-2-youtube_Tallinn University.png Tallinna Ülikool __thumb_-2-youtube_Tallinn University.png Haridusblogi