Esileht - Haridusteaduste instituut - Õppejõud

Õppejõud

Ilona-Evelyn Rannala

Ilona-Evelyn Rannala

Ilona-Evelyn Rannala on Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi noorsootöö lektor. Lisaks õppejõutööle tegutseb ta ka Tallinna Linnavalitsuse spordi- ja noorsooametis juhtivspetsialistina. 

Oma doktorikraadi kaitses Ilona-Evelyn Rannala 2014. aastal Tallinna Ülikoolis, teemaks "Dialoogi olulisusest töös riskikäitumisega noortega. Alaealiste komisjonide näitel". Ta on ka arvukate publikatsioonide autor ning aktiivne mitmetes organisatsioonides, näiteks noorsootöötaja kutseala kutsekomisjonis ja Eesti Noorsootöötajate Kogus. 

Ilona-Evelyn Rannala Eesti Teadusinfosüsteemis


Tanja Dibou

Tanja Dibou

Tanja Dibou on Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi noorsootöö lektor ja noorsootöö rakenduskõrgharidusõppe õppekava juht. Lisaks ülikoolile töötab ta ka Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse karjääriinfo spetsialistina. 

Ta on õppinud ka välismaal, näiteks Poolas ja Venemaal. Hetkel on Tanja Dibou Tallinna Ülikooli doktorant. 

Haridusteaduste instituudis õpetab ta selliseid aineid nagu "Rahvusvaheline noorsootöö", "Noortepoliitika ja noorsootöö korraldus", "Kultuuridevaheline dialoog ja noorsootöö mitmekultuurilises keskkonnas", "Infotöö ja noorteinfo", "Nõustamise alused", "Noorte ettevõtlikkus ja karjäär", "Sotsiaalpedagoogika ja nõustamise alused", "Karjääriinfo allikad - haridussüsteemi ja tööturu seosed" ning "Karjääriinfo juhtimine". 

Tanja Dibou Eesti Teadusinfosüsteemis