Esileht - Haridusteaduste instituut

Kaasjuhendamise projekt ootab huvilisi osalema

23.05.2017

Möödunud sügisel käivitasid Tallinna Ülikool ja Tallinna Haridusamet ühiselt õpilaste uurimistööde kaasjuhendamise pilootprojekti, kus lisaks õpetajatele juhendavad õpilasi ka TLÜ magistrandid. Pilootprojekti käigus ning osalejate tagasiside tulemusena oleme välja töötanud kaasjuhendamise mudeli, mis arvestab kõigi osapoolte vajadusi ja iseärasusi. Mudel on mõeldud aluseks või juhendiks tulevastele juhendamis- ja uurimisgruppidele, kuhu on kaasatud magistrandist kaasjuhendaja. Mudeliga saab tutvuda siin.

Mai alguses toimus Tallinna Ülikoolis avalik seminar, kus tutvustasime pilootprojekti tulemusi ja tunnustasime osalejaid ning kuulutasime välja, et kaasjuhendamise projekt jätkub ka järgmisel õppeaastal ja osalema ootame kõiki huvitatud Tallinna üldhariduskoole.

Koolidelt, kes on huvitatud järgmisel aastal kaasjuhendamise projektis osalema, ootame registreerumist koos õpilaste uurimisteemadega hiljemalt kolmapäevaks, 31. maiks. Selleks palume alla laadida Excel-formaadis vorm ning saata see 31. maiks aadressile ulla.kask....at....tlu.ee

Uurimisteemad võib valida kaasjuhendajate pakutud teemade/teemavaldkondade hulgast, või ka pakkuda muu huvipakkuv teema. Koolidelt esitatud teemade põhjal klapitame õpilased sobivate kaasjuhendajatega ning juhendamisgrupid saavad sügisest koostööga alustada.

Küsimuste ja kommentaaridega palun pöörduda ulla.kask....at....tlu.ee