Esileht - Humanitaarteaduste instituut

Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooli kuues talvekool

Toimub: 23.01.2017, kell 09:30 - 27.12.17 23:00
Koht: Tallinna Ülikool

23.-27. jaanuaril toimub Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooli kuues talvekool, mida 2017. aastal korraldab Tallinna Ülikooli Humanitaarteaduste instituut (TÜHI) koostöös Keskkonnaajaloo Keskusega.

Seekordse talvekooli teemaks on "New natures, entangled cultures: perspectives in environmental humanities", mis püüab avada ja mõtestada keskkonnahumanitaaria kiiresti populaarseks muutuvat valdkonda ning keskenduda kultuuri ja looduse põiminud vahekordadele.

Kutsume kõiki doktorante ja magistrante esitama ettekandeid ja osalema seminaridel ning töötubades!

Lisainfo registreerimise ja programmi kohta leiad talvekooli kodulehelt winterschool.ee. Samuti tasub jälgida KTKDK doktorikooli Facebooki lehte, kuhu postitame lektorite, programmi ja partnerite tutvustusi.

Registreerimise tähtaega on pikendatud 11. jaanuarini 2017.

Talvekooli finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tallinna Ülikooli ASTRA projekt TLÜ TEE, Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA, Eesti Kunstiakadeemia ASTRA projekt EKA LOOVKÄRG, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ASTRA projekt EMTASTRA).

Partnerid: Eesti Kunstimuuseum, Keskkonnajaloo Keskus (Tallinna Ülikool), Eesti Teaduste Akadeemia Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus, Rachel Carson Center For Environment and Society: LMU Munich

Lisainfo:

Doris Feldmann