Esileht - Humanitaarteaduste instituut

TÜHI doktorantide interdistsiplinaarne konverents

Toimub: 22.01.2018, kell 09:50-16:00
Koht: Tallinna Ülikool, M-649

22. jaanuaril kell 9.50-16.00 toimub ruumis M-649 Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi (TÜHI) ja Kultuuriteaduse ja kunstide doktorikooli (KTKDK) koostöös korraldatav doktorantide interdistsiplinaarne konverents, kus erinevate erialade doktorandid esitavad ja arutavad vastastikku oma uurimistöö esialgseid tulemusi.

Konverentsi ettekanded on liigendatud temaatilistesse sektsioonidesse, mida modereerivad õppejõud Tallinna Ülikoolist ja teistest Eesti teadus- ja õppeasutustest.

Konverentsi korraldajad on prof Daniele Monticelli ja dr Margus Vihalem. Konverents toimub eesti keeles.

Konverentsi kava on üleval siin, ettekannete resümeede ning osalejate lühitutvustustega saab tutvuda siin.

Doktorantide interdistsiplinaarset konverentsi on edaspidi kavas korraldada kaks korda aastas (sügis- ja kevadsemestri lõpus), et anda TÜHI ja teiste KTKDK partnerülikoolide doktorantidele võimalus oma õpingute jooksul konverentsil üles astuda. Konverents on avatud kõikidele kraadiõppuritele ja õppejõududele, kes soovivad kuulajate ja arutajatena osaleda.

Registreerumise tähtaeg on 18. jaanuar 2018 kell 17.00. Konverentsile saab ennast registreerida siin. Palume kõigil osalejatel end registreerida.

Lisainfo:

Prof Daniele Monticelli (daniele.monticelli....at....tlu.ee)

TÜHI interdistsiplinaarset doktorantide konverentsi toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tallinna Ülikooli ASTRA projekt TLÜ TEE- Tallinna Ülikool kui targa eluviisi eestvedaja).