Esileht - Humanitaarteaduste instituut

Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikool kutsub huumoriuurimise seminarile

05.01.2018

Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikool korraldab 25. juunil 2018 kraadiõppuritele ja noorteadlastele mõeldud huumoriuurimise-teemalise seminaripäeva.

Seminaripäev, mis eelneb rahvusvahelisele ISHS (International Society for Humor Studies) konverentsile Tallinna Ülikoolis (26.-29. juuni 2018), toob huviliste ette tunnustatud teadlased. Loenguid ja töötube veavad:

• Jessica Milner-Davis ja Jennifer Hofmann (Experiencing Humour: A Conceptual Model of an Interpersonal Transaction)

• Wladyslaw Chlopicki (Humour in narratives – from the word to the text and back)

• Tom Ford (Social Psychology of Humour in Intergroup Settings: Applications to Political Humour)

• Giselinde Kuipers (Humour and Social Boundaries: Studying Humour From a Social Science Perspective).

Lisainfot doktorikooli kohta saab siit.

Doktorikool on osalejatele tasuta, registreeruda saab doktorikooli ja konverentsile siin

Doktorikooli finantseerib Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooli Tallinna Ülikooli ASTRA projekt - TU TEE Tallinna Ülikool kui targa eluviisi eestvedaja (Euroopa Liit, Euroopa regionaalarengufond).