Esileht - Loodus- ja terviseteaduste instituut - Õppejõud

Õppejõud

Kristjan Port

__thumb_-2-Kristjan Port.jpg

Kristjan Port on populaarne nii meedias kui tudengitele seas. Ta õpetab kõige keerulisemateks peetud õppeaineid nagu spordifüsioloogia ja spordibiokeemia.

Tänu temale hakkavad õpilased mõistma sporditoimet kogu kehale ja sealhulgas igale üksikule rakule. Kristjani teadmised ja oskused on väga  laiahaardelised ning ta suudab keerulise asja heade näidetega lihtsaks teha ja olulised nüansid edasi anda.

Loe Kristjan Porti artikleid:

Kõike tasuks süüa mõistlikes kogustes ja Kristjan Port: nutitelefoni lähedus langetab tööviljakust

Eesti Teadusinfosüsteemis: ETIS


Karin Baskin 

__thumb_-2-Karin Baskin.JPG

Karin Baskin on terve oma tööelu pühendanud füsioloogia õpetamisele. Ta teeb põnevaid praktikume ja on õppejõuna rõõmsameelne ning heatahtlik. Karin panustab oma aega ja energiat ka sportlaste uurimisele ja nende treeningvormi hindamisele.

Eesti Teadusinfosüsteemis: ETIS


Meeli Roosalu

__thumb_-2-Meeli_Roosalu.jpg

Meeli Roosalu peamiseks õpetatavaks valdkonnaks on anatoomia. Ta on oma ala professionaal. Õppejõuna on ta nõudlik, erialast vaimustunud ja pühendunud. Meeli kõige tähelepanu väärivamaks tulemuseks on oma õppeaines kõrgkooli õpiku „Inimese anatoomia“  koostamine ja väljaandmine.

Eesti Teadusinfosüsteemis: ETIS


Joe Noormets

__thumb_-2-Joe.jpg

Joe Noormets selgitab oma tundides kuidas suhestuvad sport, inimene ja ühiskond ning mis rolli mängib sealjuures sportlase keha. Ta on hea õpetaja ja filosofeerija. Õppejõuna oskab ta hästi põhjendada ja olulised nüansid välja tuua. Tema huviorbiidis on ka sportimise motiivid ja takistavad tegurid ning hinnang kehalisse võimekusse eelneva taustal.

Eesti Teadusinfosüsteemis: ETIS


Kaarel Zilmer

__thumb_-2-Kaarel%20Zilmer.jpg

Kaarel Zilmer on rekreatsioonikorralduse maaletooja ja parim suusaõpetaja. Tänu temale õpetatakse Tallinna Ülikoolis vaba aega aktiivselt ja arendavalt sisustama. Didaktikuna ta ei panusta mitte ainult üliõpilaste koolitamisele, vaid läbi oma loodud veebikeskkonna arendab ta suusaalaseid teadmisi kogu eesti rahval. Üliõpiastele üteb ta enne tööde esitamist: "Sa pead tegema nii, et Sul endal häbi ei oleks seda ette kanda."

Eesti Teadusinfosüsteemis: ETIS

Vaata kõiki LTI õppejõude ja töötajaid.