Esileht - Loodus- ja terviseteaduste instituut - Kuhu edasi?

Kuhu edasi?

Silmapaistvad vilistlased 

__thumb_-2-Triinu kalle.JPG

Triinu Kalle
Tervise Arengu Instituut, vanemspetsialist

"Sain oma esialgu vaid isiklikule huvile tervisliku ja aktiivse eluviisi osas tõenduspõhise tausta ja teadmised. Lisaks oli mul võimalus õppida suurepäraste õppejõudude juhendamisel. Just see kõik on loonud mulle võimaluse töötada Tervise Arengu Instituudis laste ja noorte tervise vanemspetsialistina."__thumb_-2-priit raamat.jpg

Priit Raamat
Tiigevisioon projektijuht

"Õpingud andsid mulle (lisaks teoreetiliste ja praktiliste teadmiste) meeletult suure tutvusringkonnale,mis on tööalaselt aidanud väga palju! Aktiivsed inimesed on kõik ühte kokku kogunenud ning teevad sel hetkel ja ka hiljem suuri asju!"


__thumb_-2-Taavi puuorg.jpg

Taavi Puuorg
Vabaaja insener, üritusturundusagentuuri Acer Eventsi asutaja
“Kui tunned, et tahad ellu viia midagi suurt ja võimsat ning Sul on olemas see säde, siis rekreatsiooni õppides teed oma elu väga põnevaks. Esmalt tundub pisut võõras õppida vabaaja korraldamist, kuid puu taga tuleb näha ka metsa. Alustasin bakalaureuseõppes, nüüd olen magistriõpet lõpetamas - rekreatsioonikorraldust õppides näed maailma hoopis teise (loe: peagi edukama inimese) pilgu läbi.”

Millistel erialadel võib tööd leida?

Kuna tegemist on sageli avatud magistriõppekavaga, siis suur osa õppijaid on juba töötavad spetsialistid mõnelt muult erialalt, mis on omamoodi ka selle õpperühma tugevuseks. Erialane tööpõld on vägagi lai - üritusturundusega ja turunduskommunikatsiooniga tegelevad ettevõtted, tervise ja liikumise edendamise ja korraldamisega seotud ettevõtted ning organsatsioonid, spordiklubide ja tervisekeskuste töö eestvedamine, turismi ja reisikorraldusega seotud ettevõtted, kohalike omavalitsuste spordi ja liikumise spetsialistid.

Edasiõppimisvõimalused

Rekreatsioonikorralduse eriala lõpetanuid ootab mitmekülgne ja arenev tööturg nii Eestis kui ka mujal maailmas. Teadustöös edukamatel on võimalus jätkata õpinguid doktoriõppes.