Esileht - Loodus- ja terviseteaduste instituut

Kaarel Zilmer pävis Viimsi vallalt spordi elutööpreemia

10.02.2018

25. jaanuaril jagati Viimsi valla kultuuri ja spordi aastapreemiad ning elutööpreemiad, mis kuulutati pidulikult välja tänuüritusel Viimsi Kooli aulas. Spordi elutööpreemia pälvis loodus- ja terviseteaduste instituudi rekreatsioonikorralduse lektor PhD Kaarel Zilmer.

Spordi elutööpreemia pälvinud Zilmer on pordipedagoog ja sporditegelane, kes on olnud Tallinna Ülikooli terviseteaduste ja spordi instituudi rekreatsioonikorralduse õppetooli juhataja ning on hetkel loodus- ja terviseteaduste instituudi rekreatsioonikorralduse lektor. Seega, viimased 20 aastat on Zilmer hoidnud rekreatsioonikorralduse erialal kätt pulsil Tallinna Ülikoolis. Lisaks on Zilmer osalenud Viimsi vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni töös ning aktiivselt kaasa aidanud liikumisharrastuse arengule kogu Eestis.

"Ma soovin, et inimeste teadvuses asetuks liikumine veel paremale ja tähtsamale kohale. See on võib-olla veidi karmilt öeldud, aga viimane asi, mida inimene maises elus teeb, võiks olla mingigi liikumine. Kui sa vähekegi saad, sunni ennast liikuma!", soovis Kaarel Zilmer, kelle motoks võiks öelda, et "liikumine on kõige alus".

Viimsi valla kultuuri ja spordi aastapreemiad jagatakse iga aasta. Viimsi valla elutööpreemia suurus sel aastal oli 2400 eurot. Üritusele olid kutsutud spordiklubide esindajad ja parimad sportlased, Viimsi huvikeskuse, Prangli rahvamaja, Viimsi koolide esindajad ja huviringide juhid, Viimsi raamatukogu ja Rannarahva muuseumi töötajad ning kirikukoguduste esindajad.

Vaata kõiki tunnustusi: SIIN.