Esileht - Maastiku ja kultuuri keskus - Töötajad

Maastiku ja kultuuri keskus

NimiAmetTelefonE-post


Hannes Palang

keskuse juhataja

professor

juhtivteadur

+372 619 9557

hannes.palang....at....tlu.ee

Helen Sooväli-Sepping vanemteadur helen.soovali....at....tlu.ee
Anu Printsmann teadur +372 619 9539 anu.printsmann....at....tlu.ee
Raili Nugin teadur +372 619 9571 raili.nugin....at....tlu.ee
Hugo Reinert vanemteadur hugo.reinert....at....tlu.ee
Tarmo Pikner teadur tarmo.pikner....at....tlu.ee
Tauri Tuvikene teadur +372 619 9539 tauri.tuvikene....at....tlu.ee
Krista Karro nooremteadur krista.karro....at....tlu.ee
Marju Kõivupuu vanemteadur marju.koivupuu....at....tlu.ee
Anu Kannike toimetaja anu.kannike....at....tlu.ee