Esileht - Ökoloogia keskus - Külaline

Külaline

KÜLALINE 2017

Quentin  Choeffel 

Quentin  Choeffel  Orleans’i  ülikooli doktorant. Viibib ökoloogia keskuses jaanuar–juuli 2017  ERSAMUS+ programmi raames ja viib siin läbi oma õpinguid ning täiendab ennast. Tema doktoritöö teemaks on Spatial variation in water temperature of small waterbodies in France.                                                                                                                               

Quentin_2017_.jpg

Kari Loe Hjelle

Kari Loe Hjelle (Professor, Department of Natural History, University of Bergen)  viibis keskuses 28. augustist–1. septembrini 2017 koostööprojekti raames.

__thumb_-2-Kari_Loe1a.jpg

Robert Godoy

Robert Godoy on Hispaania bioloog, kes õpib Taanis, Aalborgi ülikooli magistrantuuris "Environmental managemnt and sustainability" erialal. Robert viibib Tallinna Ülikooli Ökoloogia keskuses oma kolmanda semestri (september kuni detsember 2017) nn intershipi raames. Ökoloogia keskuses lööb ta kaasa BONUS projekti BatlCoast tegemiste juures ja tema peamiseks huviks on rannikute majandamine, rannikute kaitse ja ökosüsteemiteenused rannikualadel. Roberti olulisemaks eesmärgiks ongi enda kurssi viimine ökosüsteemiteenuste kontseptsiooni kasutusvõimalustest rannikute majanduskavade väljatöötamisel.

__thumb_-2-Robert_2017___.jpg