• Eesti Loovteraapiate Ühingu auliikmeks pärjati professor Eha Rüütel

20.11.2017 10:20

Eelmisel nädala toimunud Loovteraapiate aastakonverentsil pärjati Tallinna ülikooli kunstiteraapiate professor Eha Rüütel Eesti Loovteraapiate Ühingu auliikmeks austuse, teenete ja panuse eest.

• Tallinna Ülikooli kodunduse lektor Jaana Taar kaitseb oma doktoritööd

18.11.2017 10:22

Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi kodunduse lektoril Jaana Taaril on valminud doktoritöö teemal "Koosmõtlemine Eesti kodundusõppes". Jaana Taar on esimene kodunduse õpetaja Eestis, kelle doktoritöö käsitleb kodundusõppe arendamise temaatikat. Lisaks on ta kodundusõppe suunal Helsingi Ülikoolis esimene välisriigi doktorant. Kaitsmine toimub Helsingi Ülikoolis kasvatusteaduste teaduskonnas 24.november 2017 kell 12 (Siltavuorenpenger 10, auditoorium 229).

Loe edasi
  • Tallinna rekreastioonikorraldus tähistas oma 20 sünnipäeva!

17.11.2017 13:05

Neljapäeval, 16. novembril tähistas Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi rekreatsioonikorralduse eriala oma 20. sünnipäeva ning seda rekreatiivse konverentsi ja vastuvõtuga. Arutluse alla tulid rekreatiivsete tegevuste roll ühiskonnas eile, täna ja homme - läbi INDIVIIDI, MEDITSIINI, ETTEVÕTLUSE ja RIIGI vaatenurkade.

Loe edasi
  • Tallinna Ülikooli suvekool pakub esmakordselt võimalust õppida koerte käitumist

15.11.2017 11:19

Järgmise aasta juulis avaneb huvilistel esmakordselt võimalus osaleda Tallinna Ülikooli, Norra Antrozooloogia Keskuse ja Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühingu koostöös toimuval suvekursusel “Introduction to Canine Cognition, Behaviour and Human-Animal Interactions”, mis käsitleb koerte käitumise ja taju temaatikat.

• Programm „Me loeme”

31.10.2017 11:08

Käimas on programm „Me loeme”, mis on mõeldud õpilaste lugemisstrateegiaalaste teadmiste, oskuste ja loetu mõistmise arendamiseks.

• Tallinna Ülikool hakkab Abi- ja Teraapiakoerte Ühinguga koostööd tegema

26.10.2017 10:31

Tallinna Ülikooli loodus- ja tervisteaduste instituut ja Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühing allkirjastasid lepingu, mille eesmärk on panna alus teadus- ja õppetöö arendamise alasele koostööle. Ühise töö tulemusena muutub õppetöö ülikoolis praktilisemaks, teraapialoomadega tegelevad inimesed saavad aga parema ülevaate valdkonna teadusuuringutest ja -suundadest.

Loe edasi
  • Ilmus Aaro Toomela raamat "Minu Ise areng: inimlapsest Inimeseks"

10.10.2017 11:18

Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi juhtivteadur ning kultuuri- ja neuropsühholoogia professor Aaro Toomela sulest ilmus uus raamat "Minu Ise areng: inimlapsest Inimeseks" (Väike Vanker 2017). "Minu Ise areng: inimlapsest Inimeseks" on põhjalik järg raamatule "Kultuur, kõne ja Minu Ise".

Loe edasi
  • Anto Raukase sulest ilmus "Fosforiit - meie ühine rikkus"

10.10.2017 11:07

Tallinna Ülikooli Ökoloogia Keskuse vanemteaduril Anto Raukaselt ilmus järjekordne raamat "Fosforiit - meie ühine rikkus", kus valgustatakse põhjalikult "fosforiidisõja" ajalugu, fosforiiti kui Eesti kõige tähtsamat maavara ja selle kaevandamise ja kasutamise perspektiive.

Laen uudiseid...