Esileht - Rakvere kolledž

BFM-i tudengifilmide õhtu

Toimub: 21.03.2017, kell 17:30-19:00
Koht: Rakvere teatrikino, Kreutzwaldi 2a


BFM-i tudengifilmide õhtul Rakvere teatrikinos on võimalik näha ülikooliõpingute käigus valminud põnevaid filme ja teha tutvust filminduse õppimise võimalustega.

Toimub: Rakvere teatrikino, kell 17.30 - 19.00
Oodatud on filmidest ja filmi tegemisest huvitatud noored.

__thumb_-2-bfm_v.jpg

Filmiprogramm:

 • "Teemantsuu" - auhinnati Nikoni Euroopa filmifestivali tudengifilmide hulgas esikohaga. 
  Filmi režissöör: Tormi Torop Pikkus: 2:20 min.
 • "Üürike ilu"- Film jutustab loo botaanikaaias töötavast noormehest Kaidost, kes seisab ühtäkki vastamisi väga teistsuguse mõtte- ja käitumislaadiga tüdruku Liisaga. See on lugu jõhkralt ausast armastusest, lugu üürikestest õnnehetkedest, mis paraku sulavad kui juulikuine lumi.
  Filmi režissöör: Tormi Torop Pikkus: 11:45
 • "Kalevipoeg" - Kolm muusikut saadavad Eesti rahvuskangelast Kalevipoega tema legendaarsetel rännakutel. Paul ja tema kaasmuusikud peavad jõudma kiviviskevõistlusele, et Kalevipojast saaks Eestimaa kuningas. Teekond võistlusele on aga täis raskeid takistusi, mida neli meest peavad ületama, et võiduka lõpuni jõuda.
  Filmi režissöör: Jürgen Moor Pikkus 26:36 min
 • "Armuavaldus" - Katrin on naine, kes on kujundanud ise oma saatuse. Juba lapsena tegi ta otsuse lüüa läbi meeste maailmas. Nüüd on temast saanud edukas ja ihaldusväärne daam, kelle karjäär mainekas automüügiettevõttes on tõusteel.
  Ent nüüd näitab saatus talle oma julmemat palet. Ootamatult saab kütist saakloom - Katrin langeb autovaraste jõugu kätte. Tema vangistajad kasutavad teda peibutisena, et röövida tema töökohaks olevast autosalongist kalleid sõidukeid. Katrinilt nõutakse, et ta peab ühte telefonikõnesse, mis meelitab lõksu firma turvamehe, panema kogu oma naiseliku võlu. Või muidu...
  Kas Katrin tuleb sellega toime? Kas ta suudab teeselda hoolimist kellestki, keda ta varem õieti märganudki polnud? Kas ta teab, milleni ta tegu võib viia?
  Filmi režissöör: Tormi Torop Pikkus: 15:00

Registreeru siin!
Registreerimine kuni 19. märts.