• Bakalaureusetööde esitamise ja kaitsmise info

26.04.2017 09:00

Bakalaureusetöö tuleb esitada kolledžisse alushariduse pedagoogi eriala üliõpilastel hiljemalt 08.05.2017 kell 16.00 sotsiaalpedagoogika eriala üliõpilastel hiljemalt 19.05.2017 kell 16.00

Loe edasi
  • EmpowerKids - julgusta last osalema!

08.04.2017 11:06

EmpowerKids on lapsesõbralik veebipõhine mänguline rakendus 6-12-aastastele, mille kaudu saab laps paremini osaleda oma elu kujundamisel. See võimaldab tuvastada iga lapse olukorra ja vajadused, tervisekäitumise ja sotsiaalsed suhted ning seeläbi panustada laste heaolusse ja nende terviseteadlikkuse tõstmisse.

Loe edasi
  • EmpowerKids seminaril arutleti professionaali rolli üle laste võimestamisel

05.04.2017 12:09

„Laps on sotsiaalne toimija, kes vastavalt oma kogemustele, teadmistele ja oskustele tõlgendab ümbritsevaid nähtusi ja sündmusi, teisi inimesi ja iseennast.“ See mõte Ingrid Sindi, pikaajalise asenduskodutöö kogemusega sotsiaaltöö praktiku ja Tallinna Ülikooli sotsiaaltöö doktorandi ettekandest võiks olla 8. märtsil 2017 TLÜ Rakvere kolledžis EmpowerKids projekti raames toimunud seminari “Lapse sotsiaalne toimetulek – teooria ja tegelikkus” motoks.

Loe edasi
  • REGI projekti koolitusprogramm sotsiaalvaldkonna spetsialistidele oli edukas

29.03.2017 15:55

Taust - tööalasest väljarändest põhjustatud sotsiaalsete probleemide kasv

• Akadeemilised kevadpäevad tõid Rakverre värskeid tuuli

29.03.2017 15:02

2017. aastal lõi TLÜ Rakvere kolledž esmakordselt „akadeemilise maailma“ väravad lahti nii kevadele kui linnarahvale. Kui varasemalt on Akadeemilised kevadpäevad keskendunud rohkem kolledži sisetegevustele, siis tänavu oli kutsutud külla Tallinna Ülikooli Kirjastus ja Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut ning kolme nädala vältel pakuti tegevusi lastest eakateni neljas paigas - Lääne-Virumaa Keskraamatukogus, Rakvere Teatrikinos, Rakvere Rohuaia Lasteaias ja Rakvere kolledžis.

• Raivo Vokk - Toidust nii- ja naamoodi

28.03.2017 09:44

Mida süüa ja millal süüa – on olulised küsimused, mida endale esitada. Uuenenud toitumissoovitused liigitavad toidu viide gruppi: teraviljatooted ja kartul; piim ja piimatooted; puu- ja köögiviljad ning marjad; toidurasvad; kala, linnuliha, muna, liha. Toidupüramiidi muutumise põhjuseks on teadmine, et ükski toiduaine ei ole halb. Iga päev peab sööma midagi igast toidugrupist.

• Rakvere Põhjakeskuse külastajate lemmikuks osutus „Alevilasteaia“ makett

22.03.2017 15:35

Veebruaris oli kõigil Rakvere Põhjakeskuse külastajail võimalik juba teist aastat järjest tutvuda TLÜ Rakvere kolledži tudengite poolt 2016/2017. õppeaastal loodud mänguväljakute makettidega. Näitusest lähemalt: http://bit.ly/2jFkYXy

Laen uudiseid...