Esileht - Rakvere kolledž

Maavanema vastuvõtt Lääne-Virumaa parimatele koolilõpetajatele

22.05.2017

18. mail toimus Rakveres Aqva konverentsikeskuses Lääne-Virumaa parimatele koolilõpetajatele maavanema vastuvõtt. TLÜ Rakvere kolledžist olid kutsutud neli üliõpilast - Külli Hallik-Vilu, Kanni Kallastu, Annika Nässi ja Kersti Türk.

__thumb_-2-7.jpg

* Külli Hallik-Vilu (eriala: alushariduse pedagoog) on kogu kolledžis õppimise aja jooksul silma paistnud aktiivse ja õpihimulise üliõpilasena, kes on aktiivselt osalenud üliõpilasürituste korraldamisel ja läbiviimisel.

* Kanni Kallastu (eriala: haldus- ja ärikorraldus) positiivne ja toetav hoiak ning sügav analüüsivõime nii õppe- kui praktikaülesannete täitmisel on aidanud luua positiivset õhkkonda grupis kogu õpingute vältel.

* Annika Nässi (eriala: alushariduse pedagoog) juhtis õpingute kõrvalt ka üliõpilasesindust ja esindas kolledži üliõpilaste huve Tallinna Ülikoolis. Ta oli alati eestvedaja ja kaasalööja kõigis üliõpilaste ettevõtmistes kogu õpingute aja jooksul.

* Kersti Türk (eriala: sotsiaalpedagoogika) on teadlik ja motiveeritud õppija, kes väärtustab sotsiaalpedagoogi ametit ja mõistab selle ametiga kaasnevat suur vastutust.

Vaata galeriid

Fotod: Ain Liiva