Esileht - Rakvere kolledž - Projektid - REGI - Projekti tegevused

Projekti tegevused

__thumb_-2-regi.jpg

KOOLITUSPROGRAMM SÜGIS/TALV 2016

REGI projekti raames viidi 2016.a alguses Eestis Tallinna Ülikooli Rakvere kolledži eestvedamisel läbi kaks uuringut. Esiteks online ankeetküsitlus Lääne-Virumaa koolides ning uuringus paluti eelkõige osaleda nendel koolitöötajatel, kes on oma töös kokku puutunud lastega ja/või peredega, kellel vähemalt üks vanematest töötab välismaal. Teiseks viidi läbi kaks fookusgrupiintervjuud Lääne-Virumaa sotsiaaltöötajate ja/või lastekaitsetöötajatega.

Hetkel oleme TLÜ Rakvere Kolledžis kokku panemas (mh uuringust saadava sisendi toel) projekti teemaga seonduvat koolitusprogrammi, millest on võimalik osa võtta Lääne-Virumaa sotsiaaltöötajatel, õpetajatel ja teistel valdkonna spetsialistidel (lastekaitsetöötajad jt). Koolitusprogramm koosneb viiest koolituspäevast (st on moodulitena) ning viiakse läbi Rakveres sügis-talvisel perioodil 2016/17. Iga koolituspäev käsitleb üht kindlat temaatikat.

Tutvu koolitusprogrammi kava ja toimumise kuupäevadega siin

Lisateave:
Projekti koordinaator Kristel Mänd
Tallinna Ülikool Rakvere kolledž
kristel.mand....at....tlu.ee

http://regiproject.weebly.com/

REGI projekti lõpuseminar “Tegevused ja tulemused”, 
18. mai 2017 kell 10:00-12:00

Aeg on teha kokkuvõtteid. Seminarile on oodatud kõik huvilised, kes on varasemalt projekti käigus osalenud nii sotsiaalvaldkonna spetsialistide koolitusprogrammis kui hargmaiste perede teemaõhtutel.

Kavaga saab tutvuda SIIN

Palume registreeruda elektrooniliselt järgneval lingil REGISTREERU SIIN hiljemalt 15. mail.

HARGMAISTE PEREDE TEEMAÕHTU 13.12.2016

Oleme REGI projekti raames käivitanud hargmaiste perede liikmetele suunatud teemaõhtud, millest kaks esimest leidsid aset 2016.a kevadel ja järgmised kaks sel sügisel.

Tänapäeval on väga levinud peremudel, kus pere elu- ja töökorraldus on hargnenud mitmele maale. Paljud eestlased töötavad Soomes, pereliikmed elavad aga Eestis. See ongi hargmaine pere. Kas see on perele probleem?

Teemaõhtut juhib Pille Murrik (TLÜ Rakvere Kolledži lektor, psühhoterapeut ja Gordoni perekooli koolitaja).
Teemaõhtu kestus on ca 1,5 h

Teemaõhtuga saate tutvuda SIIN

Registreerumine elektrooniliselt SIIN või telefonil 5344 1820

Loe teemaõhtutest lähemalt: http://www.tlu.ee/et/Rakvere-kolledz/projektid/REGI/Hargmaiste-perede-teemaohtud


REGI PROJEKTI SEMINAR 13.10.2016

13. oktoobril 2016 kella 10:00-16:00 toimub Rakveres REGI projekti rahvusvaheline seminar "Tööalane väljaränne – väljakutsed pereelule siin ja sealpool Soome lahte".

Seminarile on oodatud kõik Lääne-Virumaa sotsiaaltöötajad, õpetajad ja teised valdkonna spetsialistid (lastekaitsetöötajad jt), kes projekti temaatikaga oma igapäevatöös kokku puutuvad. Seminar viiakse läbi Rakvere Targa Maja Kompetentsikeskuse suures saalis.

Seminari kavaga saate tutvuda SIIN

Registreerumine elektrooniliselt SIIN


Projekti juhib Turu Ametikõrgkool ning lisaks TLÜ Rakvere kolledžile on partneriteks Edela-Soome Eesti Keskus ja Läänemere piirkonna Tervislike Linnade Liit. Projekti tegevusi toetab Kesk-Läänemere Programm 2014-2020.
__thumb_-2-CB logo RGB.jpg  __thumb_-2-EU flag RGB.jpg