Esileht - Stipendiumid - Anna välja omanimeline stipendium ja leia oma uurimisvaldkonna tulevikutegijad!

Anna välja omanimeline stipendium ja leia oma uurimisvaldkonna tulevikutegijad!

Aitamaks kaasa üliõpilaste õppimismotivatsioonile ja suurendamaks ülikoolilõpetajate hulka, üritavad Eesti ülikoolid luua järjest enam võimalusi täiendavate stipendiumite väljaandmiseks.

Selleks, et parendada stipendiumite  olukorda Tallinna Ülikoolis,  pakub SA Tallinna Ülikooli Arendusfond akadeemilistele töötajatele võimaluse nimeliste stipendiumite väljaandmiseks. Nimeline stipendium  on hea võimalus  toetada oma eriala tublimate üliõpilaste õpinguid ning siduda seda oma juubelite ning muude tähtpäevade tähistamisega.

Mida teha endanimelise stipendiumi välja andmiseks?

• Esimese sammuna  mõtle läbi, kellele ja mille eest soovid stipendiumi anda.
  • Teiseks, võta ühendust SA TLÜ Arendusfondiga, kes aitab nimelise stipendiumi lepingu ja statuudi vajalike dokumentide vormistamisega.
  • Kolmandaks, teavita tähtpäevale kutsutuid võimalusest kingituste asemel teha annetus SA TLÜ Arendusfondile märksõnaga a´la  „prof Mari Metsa nimeline stipendium“.

Huvi korral võta meiega  julgesti ühendust!

SA Tallinna Ülikooli Arendusfond

Natalia Abrosimova, juhatuse liige