Esileht - Karjääri- ja nõustamiskeskus - Sündmused

Tulemuslik kandideerimine vs tulemuslik (elu)kaaslase leidmine

Toimub: 27.02.2018, kell 16:00-18:00
Koht: A-242, Tallinna Ülikool, Narva mnt 29

__thumb_-2-knk-seminar-tulemuslik-kanditeerimine-meilibänner.png

Oled sa mõelnud, miks mõnel näkkab juba esimesel korral ja mõni peab edutult otsima ja pettuma? Miks mõni suhe on püsiv ja mõni hingitseb vaid lühikest aega? 

Läbi aastatepikkuse värbamiskogemuse olen täna tõmmanud tugeva võrdusmärgi eduka kandideerimise ja eduka (elu)kaaslase leidmise vahele. Soovin teiega neid mõtteid jagada ja kutsuda kaasa mõtlema.

Sageli me eeldame tööandjatena, et kandidaat on kogenud kandideerija, kes teab, kes ta on ja mida tahab, kuidas ennast inimesena müüb ja millist lisaväärtust organisatsioonina pakub. Kas see ka päriselt nii on, võite enda peale mõelda. Minu uskumus on, et kui kandidaadid oskavad näha sarnasusi kandideerimise ja (elu)kaaslase leidmise vahel, siis oskavad nad seda üle kanda edukalt ka kandideerimisprotsessi ja miks mitte ka vastupidi.

  •  Vaatame, kuidas näeb tööpakkuja kandideerimisprotsessi ja kuidas näeb seda tööotsija 
  • Mõtleme koos, kuidas ennast eluterveks ja tulemuslikuks kandideerimisprotsessiks ette valmistada
  • Õpime läbi erinevate rollimängude 

Seminari läbiviijaks on Maris Viires, kellel on 17-aastane müügi-, turundus- ja ka värbamistöö kogemus erinevates ettevõtetes, sh Baltcom Eesti, Eesti Post, Balti Otsepostitus. Viimased neli aastat on Maris töötanud SA Noored Kooli värbamis- ja turundusjuhina, aidates kaasa hüppelisele huvi kasvule haridusvaldkonnas töötamise vastu ja kujundades positiivsed brändi kuvandit Eestis ja väljaspool.

Registreeru üritusele