Esileht - Haapsalu kolledž - Kolledž - Kontakt

Kontakt

Mitteakadeemilised ametikohad
Nimi Amet                                                                              E-post
Heli Kaldas                       direktor +372 472 0249                     heli.kaldas....at....hk.tlu.ee       
Katri Loik direktori abi, töökeskkonnavolinik +372 472 0240 katri.loik....at....hk.tlu.ee
Liina Viiret õppejuht, akadeemiline nõustaja, VÕTA nõustaja +372 472 0352 liina.viiret....at....hk.tlu.ee
Mihkel Pulst           IT-administraator +372 472 0247 mihkel.pulst....at....tlu.ee
Elle Altmets tervisejuhi ja liiklusohutuse eriala õppenõustaja ja - spetsialist                              +372 472 0350               elle.altmets....at....hk.tlu.ee
Anneli Kasesalu      rakendusinformaatika ja käsitöötehnoloogiate ja disaini eriala õppenõustaja ja -spetsialist +372 472 0244 anneli.kasesalu....at....hk.tlu.ee
Andrus Rinde rakendusinformaatika õppekava kuraator +372 472 0241 andrus.rinde....at....tlu.ee
Kairi Märk Projektijuht Central Baltic programm +372 472 0243 kairi.mark....at....hk.tlu.ee
Mairi Nelke Projektijuhi assistent, Central Baltic programm +372 472 0243 mairi.nelke....at....hk.tlu.ee


Akadeemilised ametikohad
Nimi Amet                                                                              E-post
Ene Hiiepuu ülddidaktika lektor +372 472 0244 ene.hiiepuu....at....hk.tlu.ee
Hele Leek-Ambur tervisedenduse õpetaja, tervisejuhi õppekava kuraator hele....at....hk.tlu.ee        
Kädi Lepp tervisekäitumise lektor kadi.lepp....at....hk.tlu.ee
Heli Ainjärv liiklusohutuse lektor, liiklusohutuse õppekava kuraator              heli.ainjarv....at....hk.tlu.ee
Margus Nigol liikluskorralduse õpetaja margus.nigol....at....hk.tlu.ee
Arvo Pärenson disaini lektor, käsitöötehnoloogiate ja disaini õppekava kuraator +372 472 0354 arvo.parenson....at....hk.tlu.ee
Gina Metssalu disaini lektor +372 472 0354 gina.metssalu....at....hk.tlu.ee
Raivo Hein puidutöö lektor raivo.hein....at....hk.tlu.ee
Liina Viiret akadeemiliste ja üldpädevuste õpetaja +372 472 0352 liina.viiret....at....hk.tlu.ee
Laura Hein multimeediumi külalislektor +372 472 0241 laura.hein....at....hk.tlu.ee
Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni kompetentsikeskus
Nimi Amet                                                                              E-post
Eva Makienko Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskuse direktor +372 472 0356        eva.makienko....at....tlu.ee     
Talis Vare Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskuse projektijuht +372 472 0353 talis.vare....at....hk.tlu.ee
Galina Kapanen Muda tootearenduslabori ekspert-spetsialist +372 472 0356
Jaanus Terasmaa Muda tootearenduslabori ekspert-spetsialist +372 472 0356
Monika Übner Muda tootearenduslabori ekspert-spetsialist +372 472 0356
Silver Saarik Mudauuringute taastusraviarst +372 472 0356
Viiu Tuulik Mudauuringute taastusraviarst +372 472 0356
Varje-Riin Tuulik-Leisi Mudauuringute taastusraviarst +372 472 0356
Irene-Tiina Pehk Muda tootearenduskonsultant +372 427 0356
Priit Eelmäe Taastusravi ja Rehabilitatsiooni valdkonna juht
Postiaadress: 

Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž

Lihula mnt 12
90 507 Haapsalu

Telefon: (+372) 472 0240
E-post:
 kolledz....at....hk.tlu.ee
Reg. nr: 74000122

Kolledži lahtiolekuajad:
E – R 8.00 – 17.00
vastavalt õppetöö toimumisele
P suletud