Esileht - Haapsalu kolledž

Haapsalu Kolledži liiklusohutuse tudengid Soomes!

09.01.2017

TLÜ Haapsalu Kolledži liiklusohutuse õppekava 5 tudengit õpivad 9.-13. jaanuarini Soomes koos Norra ja Soome mootorsõidukijuhi õpetajaks õppivate tudengitega.

Koostöös Hämeen Vocational Instituudi ja Nord Ülikooliga valmib Erasmus+ strateegilise koostöö kahe-aastase projekti raames mootorsõidukijuhi õpetamist toetav õppematerjal.

Sel nädalal toimuva rahvusvahelise intensiivprogrammi eesmärk on katsetada esialgsete õppematerjalide ideid rahvusvahelises meeskonnas. Nädala jooksul kuulavad tudengid loenguid, diskuteerivad erinevate õppemeetodite üle ning püüavad neid rakendada erinevate ülesannete lahendamisel. Eesmärk on testida ning anda vahetut tagasisidet õppematerjalide koostajatele meetodite ja materjalid toimivuse kohta. Koostajad saavad siit esimese reaalse tagasiside loodule, mis omakorda  võimaldab teha korrektuure, et lõpptulemusena valmiks materjal, mis toetab mootorsõidukijuhi õpet Eestis, Soomes ja Norras ning võimaldaks välja arendada rahvusvahelisi ühisõppemooduleid.

Koostöös Soome ja Norra kolleegidega juhendab rahvusvahelist intensiivprogrammi Soomes Haapsalu kolledži liiklusohutuse õppekava kuraator ja lektor Heli Ainjärv.

__thumb_-2-loeng.jpg