Esileht - Haapsalu kolledž

HPP projekti meeskonnal valmis uuring „Uued oskused tervisedenduses“!

26.04.2017

Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledž koostöös Soome Metropolia Rakendusteaduste Kõrgkooli ja Haapsalu Kutsehariduskeskusega on loonud küsitluse, mille eesmärk on välja selgitada tervisedenduse sektori tööjõuturu nõudlus ning tuleviku vajadused, tulemuste analüüsi järgselt välja töötada terviklik kursuste strateegia kutseharidust (VET) ja rakenduskõrgharidust (AHE) pakkuvatele institutsioonidele nii Eestis kui Soomes koostades selleks 10 uut AHE (10 x 5 ECTS) ning 6  VET (6 x 5 ECVET) õppeprogrammi.

Uuringus ootame osalema kõiki, kelle tegevusvaldkond on otseselt või kaudselt seotud tervisedendusega või kes tunnevad, et on pädevad antud teemal kaasa rääkima.

Uuring on veebipõhine, küsimustele palume vastata siin:

__thumb_-2-kysitlus.png

Küsimustikule on võimalik vastata nii eesti, inglise, kui ka soome keeles ning vastamisele kuluv aeg on orienteeruvalt 25 minutit.

Lisainformatsiooni leiad HPP projekti kodulehelt!