Esileht - Haridusinnovatsiooni keskus - Teenused ja hinnakiri - Õppimine ja õpetamine tehnoloogiarikkas keskkonnas

Õppimine ja õpetamine tehnoloogiarikkas keskkonnas

In EnglishНа русском

Paketi sisu kokkuvõte: IKT suundumused ja digitaalne pööre Eestis hariduses, digitaalsed pädevused, digitaalsed lahendused erinevate meetodite (uuriv õppimine, isereguleeritud õppimine, koostöine õpe jt) toetamiseks erinevates haridussektorites (eelkool, algkool, põhikool, gümnaasium, kutseõppeasutused ja kõrgkoolid). Digitaalne küpsus organisatsioonides, nende arengu toetamise võimalused.

Versioonid: paketti saab tellida kahes versioonis:

• lühiversioon: 90 min (loeng + arutelu);
  • pikk versioon: 1 päev, sisaldab sissejuhatavat loengut, videoklippe ja arutelu (90 min) + ühe uuendusliku õppeasutuse külastust + kokkuvõtvat arutelu (60 min).

Keeled: paketti esitletakse eesti, inglise või vene keeles.

Hind: paketi maksumus kuni 30 liikmelisele rühmale on:

• lühiversioon - 500 EUR;
  • pikk versioon - 1000 EUR.

NB! Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Pakette on võimalik kohandada vastavalt külastajate erisoovidele. Paketi kohandamisel lepitakse kokku ka paketi täpsustatud maksumus.

Paketile on võimalik tellida juurde kohvipaus või toitlustus. Kohvipausi või toitlustamise maksumus lisandub paketi hinnale.

Kontakt: paketi tellimiseks võtke ühendust Valentina Paasi valentina.paas....at....tlu.ee või Liis Raudsepaga liis.raudsepp....at....tlu.ee.