• Tallinna Ülikoolis suurim konkurss haldus- ja ärikorralduses

05.07.2017 12:05

Kuigi sisseastumisavalduste arvult oli Tallinna Ülikooli tänavune popim bakalaureuseastme õppekava psühholoogia 437 huvilisega, siis suurim konkurss – 9,25 soovijat kohale – oli haldus- ja ärikorralduses.

• Kool + kogukond = haridus, mis muudab maailma

29.05.2017 14:59

Haridusinnovatsiooni keskus osaleb sel aastal pilootprojektis, mille eesmärk on lähendada kooli ja kogukonda läbi kogukonnaõppe ning seeläbi panustada kogukonna postiivsesse ja jätkusuutlikku arengusse.

Loe edasi
  • Kaasjuhendamise projekt ootab huvilisi osalema

23.05.2017 14:16

Möödunud sügisel käivitasid Tallinna Ülikool ja Tallinna Haridusamet ühiselt õpilaste uurimistööde kaasjuhendamise pilootprojekti, kus lisaks õpetajatele juhendavad õpilasi ka TLÜ magistrandid. Koolidelt, kes on huvitatud järgmisel aastal kaasjuhendamise projektis osalema, ootame registreerumist koos õpilaste uurimisteemadega hiljemalt kolmapäevaks, 31. maiks.

• Tallinna Ülikool ootab õppima riigikaitseõpetajaks

22.05.2017 11:34

Tallinna Ülikool koostöös Kaitseministeeriumi ja Kaitseressursside Ametiga jätkab riigikaitseõpetajate ettevalmistamist koolitööks. 2017. aasta sügisest algav tasuta kursus on mõeldud nii õpetajahariduse üliõpilastele kui ka praktiseerivatele õpetajatele ning riigikaitse huvilistele, kes soovivad saada riigikaitseõpetajaks.

Loe edasi
  • Haridusteaduste instituudist läks välja neli personaalse uurimistoetuse taotlust

08.05.2017 15:58

Eesti Teadusagentuur kuulutas juba kuuendat korda välja personaalse uurimistoetuse (PUT) taotlusvooru, millega soovitakse rahastada kõrgetasemelisi teadus- ja arendustegevuste projekte. Haridusteaduste instituudi teadlased olid sel korral kaasatud neljas esitatud PUT projektis, seda kas taotleja või partnerina.

Loe edasi
  • Gümnasistid avastasid kaaslaste erilist maailma

08.05.2017 12:47

Eripedagoogika populariseerimiseks gümnasistide hulgas korraldasid eripedagoogika õppejõud Lii Lilleoja ja Tiiu Tammemäe kevadsemestril Õpilasakadeemia raames koolituse "Avasta kaaslase eriline maailm".

Loe edasi
  • Ilmunud on uus noorsootöö valdkonna artiklite kogumik

08.05.2017 12:04

Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi ja Eesti Noorsootöötajate Kogu ühise töö tulemusena ilmus äsja noorsootöö valdkonna artiklite kogumik „Teadmine ja praktika noorsootöös“.

• Tallinna Ülikool võitis kutseõpetaja kutsete andja konkursi

01.05.2017 11:17

25. aprillil 2017 kuulutas hariduse kutsenõukogu Tallinna Ülikooli taas kutseõpetaja kutsete andja konkursi võitjaks, mille tulemusel saab ülikool jätkata tegevõpetajatele kutse andmist kuni 2022. aastani.

Laen uudiseid...