Esileht - Haridusinnovatsiooni keskus - Õppejõule

Õppejõud, tule kogemuskohvikusse!

Õppejõu õppimis- ja õpetamiskultuuri jagamine ja uurimine on muutunud ülikoolides üle maailma oluliseks teadus- ja arendustegevuseks. Kõrghariduse tähenduse ja võimaluste üle on oluline koos mõelda, arutada selle üle, kuidas ja miks õpib õppejõud, mis on oluline õppimise-õpetamise protsessis tänases ülikoolis. Kindel on ka see, et veelgi paremaks õpetamiseks vajame kolleegide toetust. Tallinna Ülikoolis on kõik huvilised oodatud kogemuskohvikusse enda õppimis- ja õpetamiskultuuri jagama ja uurima, koostöövõrgustikes osalema ja headest kogemustest õppima. 

20. septembril leidis aset esimene õppejõu kogemuskohvik, et jagada õpetamiskogemusi ning mõelda nii koosõppimise kogukondade loomisele meie ülikoolis kui ka koostööle teiste ülikoolidega.

Järjekorras teine kogemuskohvik toimus 8. novembril 2017 ja kandis pealkirja "Kust saab õppejõud oma jõu?" Arutleti ja jagati kogemusi, kuidas õppejõuna ennastjõustavalt tegutseda. 

Kogemuskohviku materjalid ja viited

Hea võimalus on minna koos esindama meie ülikooli kogemusi Tartus toimuval rahvusvahelisel konverentsil Õppimist toetav õpetamine ülikoolis, mis toimub 23.-25. jaanuaril 2018.

Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust

Reili Pae
Tel 6199 857
E-post: reili....at....tlu.ee