• Teadlane teab? Kas teadus on tõde? (Arko Olesk)

09.10.2017 15:25

Vajadusest elada elu teadmisepõhiselt ja langetada otsuseid teadusele tuginedes räägitakse tänapäeval üha enam. Ulmes maalitakse lugejate silmade ette ühiskondi, mida juhivadki teadlased. Tallinna ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi teaduskommunikatsiooni lektor Arko Olesk nendib aga, et lõplikku tõde ei paku isegi teadus.

• Ülikool arutles Arvamusfestivalil

09.08.2017 14:43

Selleaastasel Arvamusfestivalil lõid Tallinna Ülikooli teadlased kaasa kuues arutelus. Ärksad ja aktiivsed inimesed kogunesid Paides 11.-12. augustil, et üheskoos arutada meie kõigi jaoks olulistel teemadel.

Loe edasi
  • Avatud õppes algas avalduste vastuvõtt

07.08.2017 14:53

3. septembrini on õpihimulistel võimalik esitada avaldusi Tallinna Ülikooli avatud õppesse ja eksternõppesse.

Loe edasi
  • Ülikoolis on veel vabu kohti

04.08.2017 13:30

Tallinna Ülikool kuulutab välja täiendava vastuvõtu viiele bakalaureuse- ja seitsmele magistriastme õppekavale. Avaldusi võetakse vastu SAIS süsteemis 11. - 15. augustini. Vastuvõtueksamid toimuvad 17. augustil.

• Oluline info vastuvõetavatele tudengikandidaatidele

31.07.2017 11:00

Tallinna Ülikool on avalikustanud vastuvõetute nimekirjad infosüsteemis SAIS. Vaata, millele enne ülikoolitee algust tähelepanu pöörata.

Loe edasi
  • Sügis toob ülikooli mitmeid põnevaid konverentse

31.07.2017 10:23

Sügis saabub Tallinna Ülikooli põnevalt ja toob endaga mitmeid huvitavaid konverentse ja teadussündmusi.

Loe edasi
  • Noorteadlane, näita end!

21.07.2017 16:51

Kas soovid, et su lähedased ja laiem avalikkus saaks aru, kui olulist ja huvitavat teemat uurid? Teaduste Akadeemia ja Eesti Rahvusringhääling ootavad Sind osa võtma teadust populariseerivast projektist.

Loe edasi
  • Palju õnne, uued tudengid!

14.07.2017 09:46

Täna avalikustas Tallinna Ülikool infosüsteemis SAIS bakalaureuseastmesse vastu võetute nimekirjad. Magistri- ja doktoriõppe õppekohti on ülikool pakkunud jooksvalt pärast vastuvõtueksamite tulemuste selgumist.

Laen uudiseid...