Esileht - Konfutsiuse Instituut - Suvelaager Hiinas - "Chinese Bridge" võistlus

"Chinese Bridge" võistlus

Ülemaailmne hiina keele ja kultuuri talendivõistlus "Chinese Bridge" üldhariduskoolide õpilastele

2018. aasta võistluse teemaks on "One World, One Family" (天下一家).

Osalema ootame noori vanuses 15-20, kes õpivad mõnes Eesti üldhariduskoolis hiina keelt. Eesti eelvõistlus Hiinasse Eestit esindama sõitvate õpilaste väljaselgitamiseks toimub 20. aprillil 2018 Tallinna Ülikoolis (ruum ning kellaaeg selguvad hiljem)Ülemaailmne talendivõistlus "Chinese Bridge" toimub oktoobris Hiinas (kokku 2 nädalat).

Võistluse sisu:
__thumb_-2-chinese bridge.jpg
  1. hiina keele oskuste demonstreerimine
  2. hiina-alaste teadmiste demonstreerimine
  3. talendivõistlus (ükskõik milline järgnevatest etteastetest peab olema seotud hiina kultuuriga: laulmine, tantsimine, maalimine, kalligraafia, paberilõige, wushu, akrobaatika, luule, näitemäng).

Võistluse 2 parimat pääsevad Eestit esindama Hiinasse ülemaailmsele hiina keele ja kultuuri talendivõistlusele "Chinese Bridge".

Kui sul tekkis soov võistlusest osa võtta, siis palun täida registreerimisvorm enda andmetega ning registreeru võistlusele.

Lisainfo http://bridge.chinese.cn/

Samuti on oodatud kõik huvitavad ja peadpööritavad eeskavad õpilastelt, kes ei plaani "Chinese Bridge" võistluse keeleoskuste ja hiina-alaste teadmiste osast osa võtta. Sel juhul tuleb esinemine kasuks Hiina Suvelaagrisse kandideerimisel. Huvi korral palume ka sul registreerimisvormi täita.

Võimalikud etteasted - laulmine, tantsimine, maailmine, kalligraafia, paberilõige, wushu, akrobaatika, luule, näitemäng jpm.

Etteaste kriteeriumid

• kestvus 1-3 minutit,
  • etteaste peab olema seotud hiina kultuuriga,
  • esineja on riietatud sobivasse kostüümi, mis toetab etteastet,
  • etteastel on kvaliteetne taustamuusika,
  • etteaste on viimistletud ja publikule nauditav jälgida.

NB! Registeerimine lõppeb 25. märtsil 2018!

Ülemaailmne hiina keele ja kultuuri talendivõistlus "Chinese Bridge" üliõpilastele

2018. aasta võistluse teemaks on "One World, One Family" (天下一家).

Osalema ootame üliõpilasi vanuses 18-30, kes õpivad mõnes Eesti ülikoolis hiina keelt. Eesti eelvõistlus Hiinasse Eestit esindama sõitvate õpilaste väljaselgitamiseks toimub 20. aprillil 2018 Tallinna Ülikoolis

Ülemaailmne talendivõistlus "Chinese Bridge" toimub juulikuus Hiinas (kokku 2 nädalat).

Võistluse sisu:

__thumb_-2-live TV final.jpg

1. hiina keele oskuste demonstreerimine
  2. hiina-alaste teadmiste demonstreerimine
  3. talendivõistlus (ükskõik milline järgnevatest etteastetest peab olema seotud hiina kultuuriga: laulmine, tantsimine, maalimine, kalligraafia, paberilõige, wushu, akrobaatika, luule, näitemäng).

Lisainfo http://bridge.chinese.cn/

Samuti on oodatud kõik huvitavad ja peadpööritavad eeskavad õpilastelt, kes ei planeeri "Chinese Bridge" võistluse keeleoskuste ja hiina-alaste teadmiste osast osa võtta. Sel juhul tuleb esinemine kasuks Hiina Suvelaagrisse kandideerimisel. Huvi korral palume ka sul registreerimisvormi täita.

Etteaste kriteeriumid

• kestvus 1-3 minutit,
  • etteaste peab olema seotud hiina kultuuriga,
  • esineja on riietatud sobivasse kostüümi, mis toetab etteastet,
  • etteastel on kvaliteetne taustamuusika,
  • etteaste on viimistletud ja publikule nauditav jälgida.

NB! Registeerimine lõppeb 25. märtsil 2018!