Esileht - Konfutsiuse Instituut - Suvelaager Hiinas - "Chinese Bridge" võistlus

"Chinese Bridge" võistlus

Ülemaailmne hiina keele ja kultuuri talendivõistlus "Chinese Bridge" üldhariduskoolide õpilastele

Osalejad peavad olema vanuses 15-20 ja õppima mõnes Eesti üldhariduskoolis hiina keelt. Eesti eelvõistlus Hiinasse Eestit esindama sõitvate õpilaste väljaselgitamiseks toimub 17. aprillil Tallinna Ülikoolis, algusega 13:30, ruumis M225. Ülemaailmne talendivõistlus "Chinese Bridge" toimub oktoobris Hiinas (kokku 2 nädalat).

Võistluse sisu:
__thumb_-2-chinese bridge.jpg
  1. hiina keele oskuste demonstreerimine
  2. hiina-alaste teadmiste demonstreerimine
  3. talendivõistlus (ükskõik milline järgnevatest etteastetest peab olema seotud hiina kultuuriga: laulmine, tantsimine, maalimine, kalligraafia, paberilõige, wushu, akrobaatika, luule, näitemäng).

Võistluse 2 parimat pääsevad Eestit esindama Hiinasse ülemaailmsele hiina keele ja kultuuri talendivõistlusele "Chinese Bridge".

Kui sul tekkis soov võistlusest osa võtta, siis palun täida registreerimisvorm enda andmetega ning registreeru võistlusele.

Lisainfo http://bridge.chinese.cn/

Samuti on oodatud kõik huvitavad ja peadpööritavad eeskavad õpilastelt, kes ei planeeri "Chinese Bridge" võistluse keeleoskuste ja hiina-alaste teadmiste osast osa võtta. Sel juhul tuleb esinemine kasuks Hiina Suvelaagrisse kandideerimisel. Huvi korral palume ka sul registreerimisvormi täita.

Võimalikud etteasted - laulmine, tantsimine, maailmine, kalligraafia, paberilõige, wushu, akrobaatika, luule, näitemäng

Etteaste kriteeriumid

• kestvus 1-3 minutit,
  • etteaste peab olema seotud hiina kultuuriga,
  • esineja on riietatud sobivasse kostüümi, mis toetab etteastet,
  • etteastel on kvaliteetne taustamuusika,
  • etteaste on viimistletud ja publikule nauditav jälgida.

Ülemaailmne hiina keele ja kultuuri talendivõistlus "Chinese Bridge" üliõpilastele

Osalejad peavad olema vanuses 15-20 ja õppima mõnes Eesti üldhariduskoolis hiina keelt. Eesti eelvõistlus Hiinasse Eestit esindama sõitvate õpilaste väljaselgitamiseks toimub Tallinna Ülikoolis. Kõigil osalejatel palume tund aega enne algust koguneda Tallinna Ülikooli Astra Foorumisse, et enda etteasteteks valmistuda.

Ülemaailmne talendivõistlus "Chinese Bridge" toimub augusti lõpus või septembri alguses Hiinas (kokku 2 nädalat).

Võistluse sisu: __thumb_-2-live TV final.jpg
  1. hiina keele oskuste demonstreerimine
  2. hiina-alaste teadmiste demonstreerimine
  3. talendivõistlus (ükskõik milline järgnevatest etteastetest peab olema seotud hiina kultuuriga: laulmine, tantsimine, maalimine, kalligraafia, paberilõige, wushu, akrobaatika, luule, näitemäng).

Lisainfo http://bridge.chinese.cn/

Samuti on oodatud kõik huvitavad ja peadpööritavad eeskavad õpilastelt, kes ei planeeri "Chinese Bridge" võistluse keeleoskuste ja hiina-alaste teadmiste osast osa võtta. Sel juhul tuleb esinemine kasuks Hiina Suvelaagrisse kandideerimisel. Huvi korral palume ka sul registreerimisvormi täita.

Etteaste kriteeriumid

• kestvus 1-3 minutit,
  • etteaste peab olema seotud hiina kultuuriga,
  • esineja on riietatud sobivasse kostüümi, mis toetab etteastet,
  • etteastel on kvaliteetne taustamuusika,
  • etteaste on viimistletud ja publikule nauditav jälgida.