• Oluline info vastuvõetavatele tudengikandidaatidele

27.07.2017 12:00

Käesoleval nädalal avalikustab Tallinna Ülikool vastuvõetute nimekirjad infosüsteemis SAIS. 14. juulil saavad õppekoha pakkumise bakalaureuseastme kandidaadid, magistri- ja doktoriõppe õppekohti pakub ülikool jooksvalt pärast vastuvõtueksamite tulemuste selgumist.

Loe edasi
  • Sügis toob ülikooli mitmeid põnevaid konverentse

24.07.2017 09:08

Sügis saabub Tallinna Ülikooli põnevalt ja toob endaga mitmeid huvitavaid konverentse ja teadussündmusi.

Loe edasi
  • Noorteadlane, näita end!

21.07.2017 16:51

Kas soovid, et su lähedased ja laiem avalikkus saaks aru, kui olulist ja huvitavat teemat uurid? Teaduste Akadeemia ja Eesti Rahvusringhääling ootavad Sind osa võtma teadust populariseerivast projektist.

Loe edasi
  • Palju õnne, uued tudengid!

14.07.2017 09:46

Täna avalikustas Tallinna Ülikool infosüsteemis SAIS bakalaureuseastmesse vastu võetute nimekirjad. Magistri- ja doktoriõppe õppekohti on ülikool pakkunud jooksvalt pärast vastuvõtueksamite tulemuste selgumist.

• Tallinna Ülikoolis suurim konkurss haldus- ja ärikorralduses

05.07.2017 12:05

Kuigi sisseastumisavalduste arvult oli Tallinna Ülikooli tänavune popim bakalaureuseastme õppekava psühholoogia 437 huvilisega, siis suurim konkurss – 9,25 soovijat kohale – oli haldus- ja ärikorralduses.

• Algas vastuvõtt Tallinna Ülikooli

25.06.2017 10:32

25. juunil algas infosüsteemis SAIS avalduste vastuvõtt Tallinna Ülikooli. Kohapeal võetakse avaldusi vastu alates 30. juunist. Vastuvõtt kestab 4. juulini.

• Britt Järvet tõusis Eesti tudengite juhiks

05.06.2017 14:02

Eesti Üliõpilaskondade Liidu juhatuse esimeheks valiti Tallinna Ülikooli Üliõpilaskonna endine esimees Britt Järvet.

Loe edasi
  • Doktoritöö uuris kulgemisõpetuse mõju maastiku tajumisele

02.06.2017 08:40

2. juunil kaitses doktoritööd Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi doktorant Jekaterina Koort. Tema töö fookuses on Hiina “maastiku” (shanshui) kontseptsiooni kujunemine Song’i dünastia (960-1279) kunstiteoorias ja praktikas. Seda vaadeldakse paralleelselt sel ajal Hiina ühiskonnas aset leidnud kultuuriliste ja poliitiliste protsessidega.

Laen uudiseid...