Esileht - KOOLITUS

KOOLITUS

Oled Sa mõelnud, kus on Sinu töötajad viie aasta pärast? Nende arengut toetades on nad jätkuvalt Sinuga. Targemana. Edukas organisatsioon investeerib oma töötajatesse, et nad suudaksid muutustega kohaneda ja neid ise luua. Tallinna Ülikoolil on enam kui 40 aastat koolituskogemust, meie koolitustel osaleb aastas ligi 15 000 inimest.

mask_veeb1.jpg

veebi_1.jpg

veebi_2.jpg

Tallinna Ülikooli koolituste tugevus on:

  • professionaalsetest koolitajatest ülikooli tunnustatud õppejõud ja laialdaste kogemustega praktikutest koostööpartnerid;
  • tänapäevased interaktiivsed õppemeetodid, mis võimaldavad õpitavat koheselt praktikasse rakendada;
  • süsteemne ja teaduspõhine käsitlus, mis toetab terviklikku ja järjepidevat arengut;
  • Tallinna kesklinnas asuv tänapäevane ülikoolilinnak auditooriumite, laborite, kino ja spordisaalidega;
  • paindlikkus viia koolitusi läbi just seal, kus vaja.

Viime koolitusi läbi Tallinna Ülikooli fookusvaldkondades avalike sündmuste, tellimusprojektide ja spetsiaalselt organisatsiooni vajadusi arvestavates formaatides. Pakume individuaalkonsultatsioone, supervisiooni ja coachingut. Koolituse kvaliteedi ja eesmärgipärasuse tagamiseks täpsustame Sinu organisatsiooni või meeskonna arendusvajaduse, leiame sobivad arenduspartnerid ning töötame välja vajadustele ja kokkulepetele vastava pakkumise. Loe, mida arvavad meie koolitustest meie senised  koostööpartnerid.

Vaata     koolituskalendrit

Tutvu tellimuskoolitustega

Loe koolituste uudiskirja

Saada     koolituspäring

Täiendusõppe valdkonda Tallinna Ülikoolis koordineerib Avatud akadeemia.

Meie koordineerida on ka Avatud õpe ja programm Aasta Ülikoolis. Noortele pakub Tallinna Ülikool võimalust osaleda Õpilasakadeemias ja Laste Filmikoolis. Traditsiooniks saanud rahvusvaheliste suve- ja talveülikoolide toimumine. Haridusvaldkonna juhtide ja õpetajate kompetentside täiendamiseks pakub erinevaid koolitusvõimalusi Tallinna Ülikoolis paiknev Haridusinnovatsiooni Keskus Õpetajate Akadeemia. Avatud akadeemia rahvusvaheliste eksamite keskus administreerib erinevaid briti eksamikeskuste poolt väljatöötatud ja rahvusvaheliselt tunnustatud briti eksameid.

Tallinna Ülikooli täiendusõppe eeskiri sätestab täiendusõppe valdkonnad, vormid, korraldamise ja kvaliteedi tagamise põhimõtted.

Võta meiega ühendust
Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia: Leia Tallinna Ülikool sotsiaalmeediast:

Aadress: Narva mnt 29, 10120, Tallinn
Telefon:
640 9360
E-post: avatudakadeemia....at....tlu.ee ja  koolitus....at....tlu.ee
Uudiskiri: LIITU

__thumb_-2-fb_1.png __thumb_-2-you_tube.png __thumb_-2-b-linkedin.png __thumb_-2-twitter_2.png

virtuaaltuur_2.jpg