Esileht - KOOLITUS - Õpilasakadeemia - Kontakt

Õpilasakadeemia

NimiAmetTelefonRuumE-post
Teele Ilvest Õpilasakadeemia projektijuht, projektijuhtimise kursuse koordinaator 640 9369 T-223 teele.ilvest....at....tlu.ee
Riina Stahl Eripedagoogika ja Noorsootöö kursuste koordinaator 619 9774 M-447 riina.stahl....at....tlu.ee
Kristiina Ranne Romaani maade kirjandus kursuse koordinaator 640 9309 S-406 kristiina.ranne....at....tlu.ee
Marje Ermel  Antropoloogia kursuse koordinaator  619 9537 M-314 marje.ermel....at....tlu.ee
Kalle Kivi 3D mudelid, visualiseerimine ja printimine kursuse koordinaator 640 9421 A-430 kalle.kivi....at....tlu.ee
Sille Silluta Rakenduspsühholoogia kursuse koordinaator 640 9472 S-212 sille.silluta....at....tlu.ee
Katrin Kuusik  Ristmeedia kursuse koordinaator 619 9908 N-419 katrin.kuusik....at....tlu.ee

fb-831x315-tuur2.jpg

Kontakt

Narva mnt 25, 10120 Tallinn, Terra hoone
Ruum: T-223

Kui Sul tekib küsimusi Õpilasakadeemia kohta, võta meiega ühendust: Leia meid sotsiaalmeediast:
E-post: akadeemia....at....tlu.ee __thumb_-2-fb_1.png __thumb_-2-instagram_logo_0.jpg

kampusekaardid%20veebi%20yldine%20est%20725.jpg